Gjeni Makinat 

Seat

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2004' Seat Ibiza

  €3,000

  2004' Seat Ibiza

  I skaduar29 Qershor 2018, Tiranë

  3000 cc, Benzinë 150000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina eshte me impjant gazi e hedhur te eltoni autogaz me dy vjet garanci me depozit vaji , dokumenta te paguara sherbimet e bera me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Seat Ibiza

  €2,000

  2004' Seat Ibiza

  I skaduar13 Qershor 2018, Fier

  1200 cc, Benzinë  Mekanike  E bardhë 

  shitet per arsye emigrimi po ben 4 vjet qe jane dorezuar targat ka c'doganim nga grecce 2011 1.2 benzine 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Seat Cordoba

  €1,800

  2000' Seat Cordoba

  I skaduar13 Qershor 2018, Fier

  4000 cc, Benzinë 180000 km  Mekanike  

  Eshte makine e shkelqyer motori 1.4 me kodicjoner me ipjante gazi e edhur ne greqi po bene 6 muaj ipjsnti i edhur.super ne te gjitha ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Seat Ibiza

  €2,100

  2003' Seat Ibiza

  I skaduar6 Qershor 2018, Tiranë

  1900 cc, Naftë 202000 km  Mekanike  Gri 

  Motorri 1.9 nafte Sedilet me ngroje Abs Airbag Pasqyrat me komande 3 porta Makina eshte ne gjendje shume te mire Motorrike dhe Xhenerike. 

  Shto te të preferuarat

 • 1995' Seat Ibiza

  €600

  1995' Seat Ibiza

  I skaduar4 Qershor 2018, Berat

  1200 cc, Benzinë  Mekanike  E kuqe 

   

  Shto te të preferuarat

 • €500

  1995' Seat Ibiza

  I skaduar2 Qershor 2018, Berat

  1200 cc, Benzinë  Mekanike  E kuqe 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Seat Leon

  €4,400

  2006' Seat Leon

  I skaduar24 Maj 2018, Tiranë

  1600 cc, LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 160000 km  Mekanike  Gri metalik 

  SHES SEAT LEON VITI 2006 MOTOR 1.6 BENZIN + IMPJANT GAZI I MONTUR DHE CERTIFIKUAR NE ITALI.ME TE. GJITHA OPSIONET.SENSOR PARKIMI. KLIMA. PILOT AUTOMATIK. DISQE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Seat Altea

  €4,400

  2006' Seat Altea

  I skaduar24 Maj 2018, Tiranë

  2000 cc, Naftë 190000 km  Automatike  Kafe metalik 

  SHITET SEAT ALTEA KAMBIO AUTOMAT MOTOR 2,0TDI EURO 4. OPSIONE: KAMBIO AUTOMAT SENSOR PARKIMI PILOT AUTOMATIK KLIMA BUTONA NE TIMON 4XHAMA ELEKTRIK DISQE ALUMIN . ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Seat Ibiza

  €2,600

  2004' Seat Ibiza

  I skaduar3 Maj 2018, Tiranë

  1400 cc, Naftë 163000 km  Mekanike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Seat Leon

  €2,600

  2001' Seat Leon

  I skaduar28 Prill 2018, Tiranë

  1900 cc, Naftë 250000 km  Mekanike  Gri 

  Makines sapo i jan ven amortizatoret e rinj. Gominat te gjitha te reja. Rrypi i fazes kit continental. Bateri e re me gel. Plus makina ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj