Gjeni Makinat 

Seat

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2010' Seat Ibiza

  €4,500

  2010' Seat Ibiza

  I skaduar27 Shkurt 2018, Berat

  Naftë 55000 km  Mekanike  E zezë 

  Seat ibiza viti 2010 diezel 1.4 tbi.me 65 mije klm. Shum ekonomike 4 litra 100 klm. Ne gjendje shume te mire, mund ta kontrolloni kute ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Seat Ibiza

  €1,500

  2000' Seat Ibiza

  I skaduar17 Shkurt 2018, Elbasan

  Benzinë 15000 km  Mekanike  

  Seat Ibiza 1.4 mpi dokumentat deri ne dhjetor 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Seat Ibiza

  €1,000

  2000' Seat Ibiza

  I skaduar14 Shkurt 2018, Tiranë

  1900 cc, Naftë 239000 km  Mekanike  Blu 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Seat Ibiza

  €1,600

  2002' Seat Ibiza

  I skaduar3 Shkurt 2018, Vlorë

  1397 cc, Benzinë 184000 km  Mekanike  Blu 

  Seat ibiza 1.4MPI benzin 2002 me dokumeta targa te regullta me servise te kryera dokumenta deri ne qeshor 2018 makina perban- goma te reja, freksion ... 

  Shto te të preferuarat

 • €3,900

  2005' Seat Altea

  I skaduar27 Janar 2018, Tiranë

  Naftë 140000 km  Mekanike  Gri 

  Shitet Seat Altea (monovolum), viti 2005, 2.0 TDI (naftë), 5 porta, ngjyrë gri metalizato, kambio manuale, klima dixhitale, kasetofon origjinal me komanda në timon, 10 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Seat Ibiza

  €2,700

  2005' Seat Ibiza

  I skaduar25 Janar 2018, Tiranë

  1900 cc, Naftë 230000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet per arsyje mosperdorimi 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Seat Leon

  €4,500

  2006' Seat Leon

  I skaduar21 Janar 2018, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 150000 km  Mekanike  

  SHES SEAT LEON VITI 2006 MOTOR 1.6 BENZIN + IMPJANT GAZI I MONTUR DHE CERTIFIKUAR NE ITALI.ME TE. GJITHA OPSIONET.SENSOR PARKIMI. KLIMA. PILOT AUTOMATIK. DISQE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Seat Leon

  €5,200

  2007' Seat Leon

  I skaduar21 Janar 2018, Fier

  Benzinë 10000 km  Mekanike  E bardhë 

  seat leon 2.0 turbo FR 200 kuaj fuqi,105 mije km origjinale,me dogan te paguar gati per targa.. 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Seat Leon

  €9,000

  2011' Seat Leon

  I skaduar15 Janar 2018, Tiranë

  1200 cc, Benzinë 41000 km  Mekanike  E bardhë 

  Seat Leon 1.2 TSI. Vit prodhimi 2011. Makina eshte perdorur shume pak( 41 mije km). Ka shume extra. Eshte mbajtur ne garazh. Taksa siguracion te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Seat Leon

  €9,000

  2011' Seat Leon

  I skaduar14 Janar 2018, Tiranë

  1200 cc, Benzinë 41000 km  Mekanike  E bardhë 

  Seati eshte shume pak i perdorur( 41 mije km). Ka mjaft ekstra dhe eshte mbajtur ne garazh. Kontrolli teknik ,taksa+siguracion te paguara deri ne fund ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj