Gjeni Makinat 

Seat Leon

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2010' Seat Leon

  €5,800

  2010' Seat Leon

  I skaduar16 Mars 2019, Tiranë

  Benzinë 100000 km  Mekanike  E zezë 

  Seat leon viti 2010 e sapoardhur, me letra deri ne janar 2020, me 109000 mije km, te gjitha sherbimet e kryera vaj filtra, etj. Full ... 

  Shto te të preferuarat

 • €2,000

  2002' Seat Leon

  I skaduar29 Shtator 2018, Fier

  Naftë 180000 km  Mekanike  E zezë 

  SEAT LEON. 1.9 NAFT. TDI. VITI 2002.KLIMA.ABS.SRS.5 DYER. DY CELSA. DISQE ALUMINI. ----ÇMIMI 2000 EURO.. JU MIRPRESIM NE FIER.. 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Seat Leon

  €4,700

  2008' Seat Leon

  I skaduar26 Korrik 2018, Durrës

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 190000 km  Mekanike  

  Seat Leon Benzin gaz viti 2008 benzin gaz impjanti landi renzo super gjendje 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Seat Leon

  €4,400

  2006' Seat Leon

  I skaduar24 Maj 2018, Tiranë

  1600 cc, LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 160000 km  Mekanike  Gri metalik 

  SHES SEAT LEON VITI 2006 MOTOR 1.6 BENZIN + IMPJANT GAZI I MONTUR DHE CERTIFIKUAR NE ITALI.ME TE. GJITHA OPSIONET.SENSOR PARKIMI. KLIMA. PILOT AUTOMATIK. DISQE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Seat Leon

  €2,600

  2001' Seat Leon

  I skaduar28 Prill 2018, Tiranë

  1900 cc, Naftë 250000 km  Mekanike  Gri 

  Makines sapo i jan ven amortizatoret e rinj. Gominat te gjitha te reja. Rrypi i fazes kit continental. Bateri e re me gel. Plus makina ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Seat Leon

  €8,000

  2011' Seat Leon

  I skaduar13 Prill 2018, Tiranë

  1200 cc, Benzinë 43000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shitet Seat Leon 2011 benzine 1.2 TSI. Full options 43000 km original Ngjyra e bardhe Taksa tetor 2018 Cmimi 8000 € Cel: 0696772580 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Seat Leon

  €4,500

  2006' Seat Leon

  I skaduar21 Janar 2018, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 150000 km  Mekanike  

  SHES SEAT LEON VITI 2006 MOTOR 1.6 BENZIN + IMPJANT GAZI I MONTUR DHE CERTIFIKUAR NE ITALI.ME TE. GJITHA OPSIONET.SENSOR PARKIMI. KLIMA. PILOT AUTOMATIK. DISQE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Seat Leon

  €5,200

  2007' Seat Leon

  I skaduar21 Janar 2018, Fier

  Benzinë 10000 km  Mekanike  E bardhë 

  seat leon 2.0 turbo FR 200 kuaj fuqi,105 mije km origjinale,me dogan te paguar gati per targa.. 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Seat Leon

  €9,000

  2011' Seat Leon

  I skaduar15 Janar 2018, Tiranë

  1200 cc, Benzinë 41000 km  Mekanike  E bardhë 

  Seat Leon 1.2 TSI. Vit prodhimi 2011. Makina eshte perdorur shume pak( 41 mije km). Ka shume extra. Eshte mbajtur ne garazh. Taksa siguracion te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Seat Leon

  €9,000

  2011' Seat Leon

  I skaduar14 Janar 2018, Tiranë

  1200 cc, Benzinë 41000 km  Mekanike  E bardhë 

  Seati eshte shume pak i perdorur( 41 mije km). Ka mjaft ekstra dhe eshte mbajtur ne garazh. Kontrolli teknik ,taksa+siguracion te paguara deri ne fund ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj