2007' SEAT Leon photo #1
2007' SEAT Leon photo #2
2007' SEAT Leon photo #3
3 foto

2007' SEAT Leon

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€4,200
Publikuar 23 Qershor 2024ID: RaDAvg

Information from the owner

Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2007' SEAT Leon

Shitet Seat Leon Model Sport FR
Motor - 2.0 Disel
Kambio - Manual 6+R
Shume e bukur dhe e shpejte
Viti - 2007
Kolaudim i sapo bere + taksa te paguara
Bateri Bosch e re sapo vendosur
Disqe R18 sport te Seatit
Xhamat Mbrapa te Zinje Fabrike
Pasqyra elektrike
Baxha Xhami
Km 234.000
Butona ne timon
Xhama elektrik
Limitator shpejtesie
Makina nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi (makine personale e mbajtur per merak) mund ta kontrolloni ku te deshironi
Çmimi 4200€ i diskutueshem

Support Ukraine