Gjeni Makinat 

Seat Toledo

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Seat Toledo

  €3,000

  2005' Seat Toledo

  I skaduar25 Mars 2019, Durrës

  1900 cc, Benzinë 189000 km  Mekanike  Gri 

  Prodhimi dhjetor 2005 , Disqe alumini, kondicioner, 4 xhama elektrik, pasqyra elektrike,system frenimi ABS, xhamat mbrapa te zinj origjinal . Dokumenta te paguara deri Janar ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Seat Toledo

  €3,500

  2005' Seat Toledo

  I skaduar23 Shtator 2018, Durrës

  1900 cc, Benzinë 180 km  Mekanike  Gri 

  Shitet Seat viti Prodhimi Dhjetor 2005 , Disqe alumini, kondicioner, 4 xhama elektrik, pasqyra elektrike,system frenimi ABS, xhamat mbrapa te zinj origjinal . Dokumenta te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Seat Toledo

  €5,900

  2008' Seat Toledo

  I skaduar1 Janar 2018, Tiranë

  4000 cc, Naftë 154000 km  Automatike  E zezë 

  Seat Toledo, nafte 2.0, viti prodhimit 2008. Perdorur nga 2009-a. Automatike, sensor parkimi, DVD origjinale. \\r\\nNe gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Seat Toledo

  €3,500

  2001' Seat Toledo

  I skaduar13 Korrik 2017, Fier

  1800 cc, Benzinë 30000 km  Mekanike  Blu 

  makina shitet per arsye se kemi dy makina ne shtepi dhe ndodhet ne gjendje te shkelqyer esh me klima pilot automatik pasqyera elektrike me mbyllje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Seat Toledo

  €3,000

  2001' Seat Toledo

  I skaduar10 Korrik 2017, Fier

  30000 cc, Benzinë 2999 km  Mekanike  Blu 

  makina esht ne gjendje te mir shitet per arsye se kemi makin tjeter ka pilot automatik klima tcp abs sensor parkimi 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj