2016' SEAT Toledo photo #1
2016' SEAT Toledo photo #2
2016' SEAT Toledo photo #3
2016' SEAT Toledo photo #4
2016' SEAT Toledo photo #5
2016' SEAT Toledo photo #6
6 foto

2016' SEAT Toledo

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,500
Publikuar 18 Prill 2024ID: xiOggf

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2016' SEAT Toledo

✅ SHITET ✅
🔴 Cmimi : 9.500 Euro pak i Diskutueshem
❌ Nderrime Nuk Bejme ❌

📍 Tirane / Kamez / Albania
📁 Seat Toledo 1.6 Tdi Diesel
📁 BluMotion / Euro 5B
📁 Sapo ardhur nga Belgjika🇧🇪🇧🇪
📁 Me Dogane te Paguar
📁 Viti prodhimit fundi 2015
📁 Kambio Automat 7G Tronic ( Golf 7 ) ne gjendje perfekte pune
📁 Motorr 1.6 Tdi Diesel ( Golf 7 ) ne gjendje perfekte pune
📁 194.000 Km me Liber Sherbimi
📁 Konsumi / Kombinim 4.7 Liter 100 Km
📁 Kondicioner / Klima
📁 Navi te madh Cd Dvd Aux Radio Bluetooth etj
📁 Komando ne timon
📁 Pilot Automat
📁 Ndricimi i kroskotit me regjister
📁 2 Celesa
📁 Xhamat Elektronik + Xhamat e pasem te zi
📁 Pasqyrat Elektronike + Registenc
📁 Tapiceri Cope dhe kamosh
📁 Ngjyre blu me nuanca jeshile shum e paster pa asnje gervishtje dhe asnje kalbezim
📁 Sesnore parkingu
📁 Sensore Shiu , Dritash etj
📁 Disqe 16 Origjinal Vw dhe goma 90% te reja
📁 Makina te gjitha sherbimet e bera ne kohe nga 1 pronare ne Belgjike
⭐️ Ju Mirepresim ⭐️

Support Ukraine