Gjeni Makinat 

Seat Cordoba

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2003' Seat Cordoba

  €2,500

  2003' Seat Cordoba

  I skaduar11 Maj 2019, Lezhë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 120000 km  Mekanike  E zezë 

  Seat cordoba 1.4 benzine gaz Ne gjendje shum te mir Me letra deri ne shkurt 2020 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Seat Cordoba

  €3,700

  2009' Seat Cordoba

  I skaduar23 Tetor 2018, Tiranë

  Naftë 90000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina eshte ne gjendje perfekte nga ana motorike dhe xhenerike ka motor golfi v me 92000 km origjinale e gateshme per cdo lloj prove nga ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Seat Cordoba

  €1,600

  2001' Seat Cordoba

  I skaduar10 Tetor 2018, Tiranë

  1400 cc, Benzinë 150000 km  Mekanike  E zezë 

  Seat Cordoba 1.4 benzine viti 2001.dokumentat deri ne shtator 2019 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Seat Cordoba

  €4,500

  2007' Seat Cordoba

  I skaduar11 Korrik 2018, Tiranë

  1900 cc, Naftë 62000 km  Mekanike  Gri 

  Makina eshte shume e mbajtur. Ka disa gervishtje ne anen e pasagjerit. Nuk eshte perdorur shume. Ka vetem 62 mije km. Xhama/pasqyra elektrike, airbag.Taksat e ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Seat Cordoba

  €1,800

  2000' Seat Cordoba

  I skaduar13 Qershor 2018, Fier

  4000 cc, Benzinë 180000 km  Mekanike  

  Eshte makine e shkelqyer motori 1.4 me kodicjoner me ipjante gazi e edhur ne greqi po bene 6 muaj ipjsnti i edhur.super ne te gjitha ... 

  Shto te të preferuarat

 • €1,400

  2002' Seat Cordoba

  I skaduar27 Mars 2017, Fier

  1400 cc, Benzinë 185000 km  Mekanike  Blu 

  Shitet seat cordoba 1.4 benzin 8 valva vti 2002 me letra te paguara për një vitë deri ne 2018 ne mars 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj