Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2003' Seat Cordoba

€2,200
6 foto
Mosha: 19 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

1.4 benzin gaz super ekonomik dhe shum i shpejte.Impjanti sekuecial i shenuar ne leje.Katalit me garanci 2 vjet.Ne gjendje shum te mir pune.Llampa ksenon.Kasetofon me ekran.Motorri punon super dhe nuk harxhon gram vaji.Taksat dhe sig janar 23.Kolidimi janar 24.Cmimi 2200 euro i dis.Tel.watcap.

  • 067Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 17 Nëntor 2022
Support Ukraine