Gjeni Makinat 

Seat Ibiza

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2010' Seat Ibiza

  €5,800

  2010' Seat Ibiza

  28 Qershor 2019, Fier

  Naftë 140000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shitet Seat Ibiza 1.2 tdi viti 2010, km 147000, me tvsh te paguar. cmimi 5800 euro. ardhur me dt.06.06.2019 nga Firenze Itali. 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Seat Ibiza

  Të diskutueshme

  2004' Seat Ibiza

  29 Maj 2019, Elbasan

  1400 cc, Benzinë 140000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Seat Ibiza

  €1,450

  2003' Seat Ibiza

  I skaduar15 Prill 2019, Durrës

  Benzinë 180000 km  Mekanike  

  shitet seat ibiza shum ne gjendje te mir shum e paster 4 goma te reja 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Seat Ibiza

  €6,900

  2013' Seat Ibiza

  I skaduar3 Mars 2019, Tiranë

  Benzinë 45000 km  Automatike  E kuqe 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 1.2 benzine, kambio automatike, viti prodhimit 2013, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, ... 

  Shto te të preferuarat

 • €3,200

  2005' Seat Ibiza

  I skaduar6 Janar 2019, Tiranë

  Naftë 110000 km  Mekanike  

  Seat Ibiza 1.9 naft viti 2005 e sapo ardhur. Dhe e sapo targuar me letra per nje vit. mjeti ka gjendje perfekte ka gomat e ... 

  Shto te të preferuarat

 • €2,700

  2002' Seat Ibiza

  I skaduar6 Janar 2019, Fier

  Naftë 180000 km  Mekanike  

  Me dogane te paguar. Motor 1.9 nafte. 182 mije KM. Viti 2002. Kambjo manuale 6+1. Klimatronik. Abs/Airbag. Xhama elektrike. Mbyllje qendrore pult 2 çelsa. Jo ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Seat Ibiza

  €3,000

  2005' Seat Ibiza

  I skaduar4 Tetor 2018, Tiranë

  Naftë 160000 km  Mekanike  

  SEAT IBIZA MOTORR 1.4 NAFTE SUPER EKONOMIK VITI 2004-2005 KM 163 MIJ MAMBIO MANUALE 5 R KLIMA DISQE 15 ALOMINI ME GOMA TE REJA DRITA ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Seat Ibiza Seat ibiza 1.4 Nafte 3 Pistona

  €2,000

  2002' Seat Ibiza Seat ibiza 1.4 Nafte 3 Pistona

  I shitur20 Shtator 2018, Durrës

  1400 cc, Naftë 133000 km  Mekanike  E kuqe metalik 

  Seat ibiza 1.4 Nafte 3 Pistona.Manual Viti 2002.Makina Posedon Aribag..Abies..Kondisioner (ok) Xhama Elektrik..Pasqyra Elektrike..Radio CD Aux..Mbyllje Qendrore Me 2 Pulta..Motorrike..Xhenerike Estetike Super Gjendje Super Ekonomike..143.000 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Seat Ibiza

  €2,700

  2004' Seat Ibiza

  I skaduar4 Shtator 2018, Tiranë

  1400 cc, Naftë 244000 km  Mekanike  Gri 

  Shitet seat ibiza 1.4 nafte tdi , makina ne gjendje te mire motorrike dhe vizuale . Eshte nje makine shume ekonomike. Kamio manual , kondicioner. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Seat Ibiza

  €2,300

  2006' Seat Ibiza

  I skaduar24 Gusht 2018, Durrës

  Naftë 20000 km  Mekanike  

  Shes seat ibiza viti 2006 kamio manuale 1.4 naft makina ka vetem dogan te paguar e ardhur nga italia me kondicioner kilometra 200 mij 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj