Find Cars 

Seat

Make and model

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Transmission

Location

Search
 • 2003' Seat Ibiza

  €1,450

  2003' Seat Ibiza

  15 April 2019, Durres

  Petrol 180000 km  Manual  

  shitet seat ibiza shum ne gjendje te mir shum e paster 4 goma te reja 

  Bookmark This

 • 2005' Seat Toledo

  €3,000

  2005' Seat Toledo

  25 March 2019, Durres

  1900 cc, Petrol 189000 km  Manual  Grey 

  Prodhimi dhjetor 2005 , Disqe alumini, kondicioner, 4 xhama elektrik, pasqyra elektrike,system frenimi ABS, xhamat mbrapa te zinj origjinal . Dokumenta te paguara deri Janar ... 

  Bookmark This

 • 2010' Seat Leon

  €5,800

  2010' Seat Leon

  16 March 2019, Tirane

  Petrol 100000 km  Manual  Black 

  Seat leon viti 2010 e sapoardhur, me letra deri ne janar 2020, me 109000 mije km, te gjitha sherbimet e kryera vaj filtra, etj. Full ... 

  Bookmark This

 • 2013' Seat Ibiza

  €6,900

  2013' Seat Ibiza

  3 March 2019, Tirane

  Petrol 45000 km  Automatic  Red 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 1.2 benzine, kambio automatike, viti prodhimit 2013, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, ... 

  Bookmark This

 • 1999' Seat Arosa

  €1,500

  1999' Seat Arosa

  4 February 2019, Durres

  Diesel 150000 km  Manual  

  Shitet Seat Arosa nafte ne gjendje perfekte pune. Makina eshte shum e paster si nga jashte edhe nga brenda. Makina sapo ka ardhur nga Gjermania ... 

  Bookmark This

 • €3,200

  2005' Seat Ibiza

  Expired6 January 2019, Tirane

  Diesel 110000 km  Manual  

  Seat Ibiza 1.9 naft viti 2005 e sapo ardhur. Dhe e sapo targuar me letra per nje vit. mjeti ka gjendje perfekte ka gomat e ... 

  Bookmark This

 • €2,700

  2002' Seat Ibiza

  Expired6 January 2019, Fier

  Diesel 180000 km  Manual  

  Me dogane te paguar. Motor 1.9 nafte. 182 mije KM. Viti 2002. Kambjo manuale 6+1. Klimatronik. Abs/Airbag. Xhama elektrike. Mbyllje qendrore pult 2 çelsa. Jo ... 

  Bookmark This

 • 2006' Seat Altea

  €4,700

  2006' Seat Altea

  Expired16 December 2018, Tirane

  Diesel 130000 km  Manual  Red 

  ➡ Ardhur ne Dhjetor 2016 nga Belgjika. ➡ 138 000 km te vertetuara me liber belg dhe me kompjuter. ➡ Marshet 6+1 . ➡ Nafte, ... 

  Bookmark This

 • 1999' Seat Arosa

  €1,100

  1999' Seat Arosa

  Expired12 December 2018, Elbasan

  Petrol 25000 km  Manual  Green 

  Makina eshte ne qjendje shume te mire me letra deri vitin tjeter eshte super e paster nga Brenda edhe nga ana motorrike eshte me kondicioner ... 

  Bookmark This

 • 2006' Seat Altea

  €5,300

  2006' Seat Altea

  Expired12 December 2018, Tirane

  Diesel 200000 km  Automatic  

  shitet seat altea motorr 2.0 nafte viti 2006 me dokumenta shqiptare te paguara makina esht me dvd navi kamera sendile mershini disqe alumini makina esht ... 

  Bookmark This

Sell Your Car