Gjeni Makinat 

Seat Arosa

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 1999' Seat Arosa

  €1,500

  1999' Seat Arosa

  I skaduar4 Shkurt 2019, Durrës

  Naftë 150000 km  Mekanike  

  Shitet Seat Arosa nafte ne gjendje perfekte pune. Makina eshte shum e paster si nga jashte edhe nga brenda. Makina sapo ka ardhur nga Gjermania ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Seat Arosa

  €1,100

  1999' Seat Arosa

  I skaduar12 Dhjetor 2018, Elbasan

  Benzinë 25000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Makina eshte ne qjendje shume te mire me letra deri vitin tjeter eshte super e paster nga Brenda edhe nga ana motorrike eshte me kondicioner ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj