Shto te të preferuarat

1999' Seat Arosa

€1,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 1999 Seat Arosa në Durrës, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

Shitet Seat Arosa nafte ne gjendje perfekte pune. Makina eshte shum e paster si nga jashte edhe nga brenda. Makina sapo ka ardhur nga Gjermania dhe i jan paguar detyrimet doganore dhe eshte gati per targa. Makina eshte ne gjendje perfekte pune dhe ka nje konsum minimal karburanti. Makina ka sistem frenimi ABS, xhama elektrik, airbag etj. Makina eshte euro 4 me sistem kataliti dhe nuk ka probleme per tymrat. Eshte makin shum praktike per parkim e per qarkullim ne qytet. Cmimi eshte i pa diskutueshem.

Shiteni Makinën Tuaj