Bookmark This

1999' Seat Arosa

€1,500
Report This Ad!
  • 1999 Seat Arosa in Durres, Albania
Expired
Body: Hatchback
Mileage: 150000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual

Shitet Seat Arosa nafte ne gjendje perfekte pune. Makina eshte shum e paster si nga jashte edhe nga brenda. Makina sapo ka ardhur nga Gjermania dhe i jan paguar detyrimet doganore dhe eshte gati per targa. Makina eshte ne gjendje perfekte pune dhe ka nje konsum minimal karburanti. Makina ka sistem frenimi ABS, xhama elektrik, airbag etj. Makina eshte euro 4 me sistem kataliti dhe nuk ka probleme per tymrat. Eshte makin shum praktike per parkim e per qarkullim ne qytet. Cmimi eshte i pa diskutueshem.

Sell Your Car