Gjeni Makinat 

Seat Alhambra

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2006' Seat Alhambra

  €4,800

  2006' Seat Alhambra

  I skaduar23 Shtator 2018, Durrës

  1900 cc, Naftë 246865 km  Mekanike  Gri 

  MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE KAMBJO AUTOMATIKE MOTORR 1,9 NAFTE 4*1 ULSE SEDILE .TE INTERESUARIT MAKINAT MUND TI GJENI TEK ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Seat Alhambra

  €2,000

  2001' Seat Alhambra

  I skaduar14 Shtator 2018, Lezhë

  1900 cc, Naftë  Mekanike  E bardhë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Seat Alhambra

  €5,300

  2006' Seat Alhambra

  I skaduar13 Gusht 2017, Durrës

  1900 cc, Naftë 197850 km  Mekanike  Blu 

  MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE VERSIONI HIGHLINE XHAMA TE ZIJE ORIGJINAL SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA SEDILE 6+1 KAMBJO MANUALE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Seat Alhambra

  €3,500

  2001' Seat Alhambra

  I skaduar9 Korrik 2017, Durrës

  1900 cc, Naftë 236524 km  Mekanike  Gri 

  Ne gjendje Shum te mir Pune me letra me kondicioner me sensor para e mrapa 4 goma rezerv. 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Seat Alhambra

  €2,800

  2002' Seat Alhambra

  I skaduar20 Qershor 2017, Fier

  1900 cc, Naftë 225604 km  Mekanike  Gri 

  Seat Alhambra me motorr 1.9 T(DI) te kuqe. Makina esht familjare dhe ne gjendje shume te mire. Nk eshte perdorur asnjeher per transport publik. Shitet ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj