Gjeni Makinat 

Smart

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2011' Smart Fortwo

  €4,300

  2011' Smart Fortwo

  25 Mars 2019, Tiranë

  Benzinë 95000 km  Automatike  E bardhë 

  SMART FOR TWO 999KUBIK BENZIN,KLIMA,PILOT AUTOMATIK,MARSHA NE TIMON(F1),ECO,XHAMA ELEKTRIK,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME DOGANE TE PAGUAR,NE GJENDJE SHUME TE MIRE 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Smart Fortwo

  €3,600

  2009' Smart Fortwo

  25 Mars 2019, Tiranë

  Benzinë 100000 km  Automatike  

  SMART FOR TWO 999KUBIK BENZIN TURBO,VITI 2009,KLIMA,SERDILE LEKURE ME NGROHJE,MARSHA NE TIMON(F1),TAVAN XHAMI,XHAMA ELEKTRIK,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME DOGANE TE PAGUAR,NE GJENDJE SHUME TE MIRE 

  Shto te të preferuarat

 • €3,600

  2005' Smart Forfour

  20 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  -MOTORR 1.5 CDI MERCEDES BENZ -VITI 2005 -KAMBIO MANUALE -CLIMA -SENSIR SHIU -SENSOR DRITE -KOMPJUTER BORDI -ABS -ESP -SRS -PASQYRA ELEKTRIKE -XHAMA ELEKTRIKE -TIMON I ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Smart Fortwo

  €4,100

  2007' Smart Fortwo

  13 Mars 2019, Tiranë

  Benzinë 60000 km  Automatike  

  Smart i sapoardhur nga zvicra. Me dogane te paguar. Xham panoramik. Kondicioner. Navigator Marsha ne timon. Goma dhe disqe te reja. Ne gjendje perfekte motorrike ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Smart Model Tjetër

  €2,500

  2004' Smart Model Tjetër

  11 Mars 2019, Kavajë

  Benzinë 110000 km  Automatike  E kuqe 

  Shitet smart 600 benzin ne gjendje shum te mir Kambio automatik:... Komandim ke timoni Tavan xhami Radio cd........aria kondicionato Disqe alomini Me sherbime te bera ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Smart Fortwo

  €2,900

  2004' Smart Fortwo

  7 Mars 2019, Durrës

  689 cc, Benzinë 67856 km  Automatike  E zezë 

  MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE KAMBJO AUTOMATIKE SEDILE LEKURE NDRIM MARRSHESH NE TIMON F1 VERSIONI BRABUS TAVAN PANORAMIK...TE INTERESUARIT MAKINAT ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Smart Fortwo

  €4,500

  2009' Smart Fortwo

  7 Mars 2019, Durrës

  999 cc, Benzinë 69616 km  Automatike  E zezë 

  MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE KAMBJO AUTOMATIKE TAVAN PANORAMIK ECO FIKJE DEZJE NE SEMAFOR...TE INTERESUARIT MAKINAT MUND TI GJENI TEK ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Smart Fortwo

  €2,700

  2004' Smart Fortwo

  6 Mars 2019, Durrës

  678 cc, Benzinë 61709 km  Automatike  E zezë 

  MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE KAMBJO AUTOMATIKE TAVAN PANORAMIK GOMA TE REJA ...TE INTERESUARIT MAKINAT MUND TI GJENI TEK TREGU ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Smart Fortwo

  €2,300

  2001' Smart Fortwo

  6 Mars 2019, Durrës

  599 cc, Benzinë 86712 km  Automatike  E zezë 

  MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE KAMBJO AUTOMATIKE KLIMA CBRIOLET E SAPO TARGUAR TAKSAT PER 1 VIT...TE INTERESUARIT MAKINAT MUND TI ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Smart Fortwo

  €4,800

  2008' Smart Fortwo

  5 Mars 2019, Durrës

  999 cc, Benzinë 94539 km  Automatike  Gri 

  MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE KAMBJO AUTOMATIKE F1 NDRRIM MARSHESH TIMON SEDILE LEKURE ME NGROFJE TAVAN PANORAMIK...TE INTERESUARIT MAKINAT MUND ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj