Gjeni Makinat 

Smart

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2003' Smart Fortwo

  €2,000

  2003' Smart Fortwo

  I skaduar18 Prill 2019, Durrës

  700 cc, Benzinë 10000 km  Automatike  Gri 

  Super, Smart Passion Cabriolet Viti 2003. Benzin 700Cc Mercedes-Benz. Automat/Tronic.Makina Posedon Aribag Abies Kondisioner Xhama Elektrik.Radio CD. Mbyllje Qendrore Me Pult.Motorr Xhenerike Estetike Fabrik Super.Gomat ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Smart Fortwo

  Të diskutueshme

  2003' Smart Fortwo

  I skaduar15 Prill 2019, Durrës

  700 cc, Benzinë 10000 km  Automatike  Gri 

  Smart Passion Cabriolet Viti 2003. Benzin 700Cc Mercedes-Benz. Automat/Tronic.Makina Posedon Aribag Abies Kondisioner Xhama Elektrik.Radio CD. Mbyllje Qendrore Me Pult.Motorr Xhenerike Estetike Fabrik Super.Gomat E ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Smart Fortwo

  €4,700

  2010' Smart Fortwo

  I skaduar13 Prill 2019, Durrës

  1000 cc, Benzinë 129000 km  Automatike  E zezë 

  Me letra te paguara deri ne fund te vitit..sistem eko..etj.. 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Smart Fortwo

  €2,000

  2002' Smart Fortwo

  I skaduar10 Prill 2019, Durrës

  Benzinë 100000 km  Automatike  

  Shitet smart for two 600cc benzin, viti 2002 , letra per 1 vit , look brabus cmimi 2 000 euro disk 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Smart Fortwo

  €4,500

  2012' Smart Fortwo

  I skaduar8 Prill 2019, Tiranë

  900 cc, Benzinë 50000 km  Automatike  E zezë 

  Vaj filtra te nderruara, gomat e reja\\r\\nMakina ne gjendje shume te mire \\r\\nKontrolli teknik dhe sigurimi afati deri ne 10 gusht 2019 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Smart Fortwo

  €1,550

  2002' Smart Fortwo

  I skaduar4 Prill 2019, Tiranë

  600 cc, Benzinë  Automatike  

  Smart me cmim te diskutushem shitet per arsye mosperdorimi .panoramik 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Smart Fortwo

  €1,450

  2000' Smart Fortwo

  I skaduar30 Mars 2019, Tiranë

  600 cc, Benzinë  Automatike  Gri 

  Smart ForTwo, xham panoramik, abs, aux, vaj filtra te sapo nderruara, targa shqiptare dhe letra deri ne shtator te paguara. Cmim i diskutueshem. 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Smart Fortwo

  €4,300

  2011' Smart Fortwo

  I skaduar25 Mars 2019, Tiranë

  Benzinë 95000 km  Automatike  E bardhë 

  SMART FOR TWO 999KUBIK BENZIN,KLIMA,PILOT AUTOMATIK,MARSHA NE TIMON(F1),ECO,XHAMA ELEKTRIK,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME DOGANE TE PAGUAR,NE GJENDJE SHUME TE MIRE 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Smart Fortwo

  €3,600

  2009' Smart Fortwo

  I skaduar25 Mars 2019, Tiranë

  Benzinë 100000 km  Automatike  

  SMART FOR TWO 999KUBIK BENZIN TURBO,VITI 2009,KLIMA,SERDILE LEKURE ME NGROHJE,MARSHA NE TIMON(F1),TAVAN XHAMI,XHAMA ELEKTRIK,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME DOGANE TE PAGUAR,NE GJENDJE SHUME TE MIRE 

  Shto te të preferuarat

 • €3,600

  2005' Smart Forfour

  I skaduar20 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  -MOTORR 1.5 CDI MERCEDES BENZ -VITI 2005 -KAMBIO MANUALE -CLIMA -SENSIR SHIU -SENSOR DRITE -KOMPJUTER BORDI -ABS -ESP -SRS -PASQYRA ELEKTRIKE -XHAMA ELEKTRIKE -TIMON I ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj