Gjeni Makinat 

Smart

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Smart Fortwo

  €2,200

  2005' Smart Fortwo

  I skaduar28 Maj 2019, Tiranë

  Benzinë 80000 km  Automatike  E zezë 

  Smart super gjendje sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar makina ska nevoi per asgje esht super super 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Smart Fortwo

  €2,250

  2004' Smart Fortwo

  I skaduar22 Maj 2019, Tiranë

  800 cc, Naftë 180000 km  Automatike  E zezë 

  Makina ne gjendje shume te mire. ka ber sherbime vaj filtra , ferota para mbrapa ,egr dhe pastrim marmite me dt 16.05.2019 kolaudim dhe siguracion ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Smart Fortwo

  €2,400

  2003' Smart Fortwo

  I skaduar12 Maj 2019, Lezhë

  Benzinë 100000 km  Automatike  E kuqe 

  Smart 700 cc Ne gjendje shum te mir Me letra te paguara deri ne shkurt 2020 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Smart Fortwo

  €3,999

  2008' Smart Fortwo

  I skaduar3 Maj 2019, Tiranë

  Benzinë 80000 km  Automatike  

  Smart 1.0 Benzine 85.000 Km Origjinale. •Automatike• Tavan Xhami (Panoramik) •Kondicioner•CD•AUX• Disqe Alumini 4 Gomat E Reja• Drita Led... Shum i bukur dhe i vecante.... ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Smart Fortwo

  €3,500

  2009' Smart Fortwo

  I skaduar29 Prill 2019, Fier

  Naftë 5000 km  Automatike  E kuqe 

  Smart vit 2009 sapo ardhur gjermania ne gjendje prefekt per cdo lloj prove dogan e paguar 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Smart Fortwo

  €1,700

  1999' Smart Fortwo

  I skaduar24 Prill 2019, Kavajë

  Benzinë 80000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet smart 600 benzin turbo automat tronic panorama me dogan te paguar 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Smart Fortwo Smart Passion Cabriolet 04

  €2,000

  2003' Smart Fortwo Smart Passion Cabriolet 04

  I shitur23 Prill 2019, Durrës

  700 cc, Naftë 10000 km  Automatike  Gri metalik 

  Smart Passion Cabriolet Viti 2003. Benzin 700Cc Mercedes-Benz. Automat/Tronic.Makina Posedon Aribag Abies Kondisioner Xhama Elektrik.Radio CD. Mbyllje Qendrore Me Pult.Motorr Xhenerike Estetike Fabrik Super.Gomat E ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2015' Smart Forfour

  €7,800

  2015' Smart Forfour

  I skaduar20 Prill 2019, Tiranë

  1000 cc, Benzinë 52000 km  Automatike  Gri 

  Smart viti 2015, gjendja sh e mire 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Smart Fortwo

  €3,700

  2010' Smart Fortwo

  I skaduar20 Prill 2019, Fier

  Benzinë 80000 km  Automatike  E zezë 

  Smart For Two 1.0 benzin i vitit 2010 me 83.000km, kondicioner, xhama elektrike, panoramike, timon tresh, marsha ne timon “F1”disqe alumini, cd ,mp3, aux etj. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Smart Forfour

  €2,500

  2005' Smart Forfour

  I skaduar20 Prill 2019, Durrës

  Benzinë 120000 km  Automatike  

  Mjeti i sapo ardhur nga zvicra gjendja perfekte kilometra origjinale mund ta kontrolloni ku te doni.dogan e paguar,kondicioner etj etj.nuk bejm nderrim,na kontaktoni viber ose ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj