Gjeni Makinat 

Smart

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2006' Smart Fortwo

  €2,400

  2006' Smart Fortwo

  I skaduar16 Janar 2020, Fier

  Benzinë 50000 km  Automatike  

  Smart Fortwo 700 viti 2006, km 52000, me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Siena Itali. cmimi 2400 euro. 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Smart Fortwo

  €4,500

  2008' Smart Fortwo

  I skaduar15 Nëntor 2019, Durrës

  Benzinë 70000 km  Automatike  E bardhë 

  Shitet ne gjendje perfekte motorrike si dhe xhenerike Smart Fortwo 1000cc TURBO 84cv, makina sapo ka ardhur nga zvicra dhe nuk ka akoma nje muaj ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Smart Fortwo

  €4,400

  2007' Smart Fortwo

  I skaduar14 Nëntor 2019, Tiranë

  Benzinë 90000 km  Automatike  E bardhë 

  SHITET SMART BRABUS VITI 2007,MOTORR BRABUS 1.0 BENZINE,TAPICERI ORIGJINALE BRABUS NGJYRE BLU,94 000 KM,TAVAN XHAMI,DRITA KSENO,MARSHA NE TIMON ETJ.ME DOK TE PAGUARA,HYRE NE SHQIPERI NE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2015' Smart Forfour

  €10,600

  2015' Smart Forfour

  I skaduar5 Nëntor 2019, Tiranë

  Benzinë 35000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shitet makina per arsye mosperdorimi pasi kam blere makine te re. Motorr 1.0 benzine shume ekonomike ,kambio manuale ,start and stop, sedilje lekure me ngrohje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Smart Forfour

  €2,600

  2006' Smart Forfour

  I skaduar31 Tetor 2019, Tiranë

  Benzinë 85000 km  Mekanike  

  NEW ENTRY NGA FULDA GJERMANI SMART FORFOUR 1.1 BENZINE MANUAL 87.000 KM EURO 4 KONDICIONER RADIO CD USB AUX XHAMA ELEKTRIK 2 CELSA DISQE ALUMINI ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2017' Smart Forfour

  €9,500

  2017' Smart Forfour

  I skaduar15 Shtator 2019, Tiranë

  1000 cc, Benzinë 21000 km  Automatike  E bardhë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2017' Smart Forfour

  €9,600

  2017' Smart Forfour

  I skaduar28 Gusht 2019, Tiranë

  Benzinë 20000 km  Automatike  E bardhë 

  Shitet Smart forfour, viti 2017, kambio automatike, 1.0 cc benzinë, 4 porta, ngjyrë e bardhë+gri-shumë i bukur, klima, navigator me ekran te madh, 6 airbag, ... 

  Shto te të preferuarat

 • €2,200

  2002' Smart Fortwo

  I skaduar28 Gusht 2019, Tiranë

  Benzinë 150000 km  Automatike  

  -MOTORR 0.6 BENZINE EKONOMIKE -VITI 2002 -KONDICIONER -KAMBIO AUTOMATIKE -KABRIOLET ELEKTRIKE -SENDILJE ME NGROHJE -KOMPJUTER BORDI -XHAMA ELEKTRIK -SENDILJE TE RREGULLUESHME -DISQE ALUMINI -GOMA TE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Smart Fortwo

  €1,700

  2002' Smart Fortwo

  I skaduar3 Gusht 2019, Tiranë

  600 cc, Benzinë 80000 km  Automatike  Gri 

  Shitet per arsye mosperdorimi 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Smart Forfour

  €1,599

  2000' Smart Forfour

  I skaduar1 Gusht 2019, Lezhë

  Benzinë 130000 km  Automatike  E zezë 

  OKAZION SMART 600 benzin viti 2000 letrat te sapo bera ne super gjendje sherbime te KRYARA Motorr turbo e ber per me teper na KONTAKTONI ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj