Gjeni Makinat 

Smart

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2002' Smart Fortwo

  €1,700

  2002' Smart Fortwo

  I skaduar3 Gusht 2019, Tiranë

  600 cc, Benzinë 80000 km  Automatike  Gri 

  Shitet per arsye mosperdorimi 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Smart Forfour

  €1,599

  2000' Smart Forfour

  I skaduar1 Gusht 2019, Lezhë

  Benzinë 130000 km  Automatike  E zezë 

  OKAZION SMART 600 benzin viti 2000 letrat te sapo bera ne super gjendje sherbime te KRYARA Motorr turbo e ber per me teper na KONTAKTONI ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Smart Fortwo

  €2,500

  2005' Smart Fortwo

  I skaduar27 Korrik 2019, Tiranë

  Benzinë 10000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet smart fortwo Viti prodhimit 2005 Motorr 600cc Kambio automatike Me kondicioner Motorr i sapo ndrruar ne super gjendje teknike dhe vizuale Tavan xhami panoramik ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Smart Fortwo

  €1,500

  2000' Smart Fortwo

  I skaduar13 Korrik 2019, Tiranë

  Benzinë 120000 km  Automatike  

  Shitet Smart 600 cc,,benzine shum ekonomik,,letrat te sapo prera qershor 2019,ne gjendje shum te mire pune,sherbime te gjitha te sapo bera,,shitet ose nderrohet me nje ... 

  Shto te të preferuarat

 • €4,300

  2008' Smart Fortwo

  I skaduar6 Korrik 2019, Tiranë

  800 cc, Naftë 690000 km  Automatike  E bardhë 

  Smart 2008 nafte 0.8 cdi Kamio tip Tronic Harxhon 4l\100 km Letrat e prera deri ne maj 2019 Makina ne gjendje perfekte Cmimi 4300 euro ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Smart Forfour

  €2,500

  2004' Smart Forfour

  I skaduar2 Korrik 2019, Tiranë

  1500 cc, Naftë 219267 km  Automatike  E zezë 

  Gomat e reja, Me tavan xhami qe hapet, e pershtatshme per qytet 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Smart Fortwo

  €2,400

  2004' Smart Fortwo

  I skaduar12 Qershor 2019, Tiranë

  Naftë 160000 km  Automatike  

  Smart For Two Cabriolet 800cc nafte ne gjendje shume te mire 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Smart Forfour

  €3,500

  2005' Smart Forfour

  I skaduar2 Qershor 2019, Fier

  Naftë 15000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet SMART ForFour cdi viti 2005 me motorr 1.5 nafte e ardhur nga gjermania Euro 4 me dogane te paguar makina ka dhe 4 gomat ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Smart Forfour

  €3,200

  2005' Smart Forfour

  I skaduar28 Maj 2019, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  E kuqe 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Smart Forfour

  €3,200

  2005' Smart Forfour

  I skaduar28 Maj 2019, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  E kuqe 

   

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj