Find Cars 

Smart

Make and model

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Transmission

Location

Search
 • €1,300

  1999' Smart Fortwo

  1 June 2020, Tirane

  Petrol 5000 km  Automatic  Black 

  smart 600 cc benzin super gjendje me kondicioner - i perdor vet nga nje dor - tavan xhami - me letra te paguara der shtator-0693512709 

  Bookmark This

 • 2001' Smart Fortwo

  €1,300

  2001' Smart Fortwo

  31 May 2020, Tirane

  600 cc, Petrol 68000 km  Automatic  Blue 

  Shes Smart 2001 Gjendje motorrike e gjenerike perfekte Disqe alumini,tavan panaromik,radio USB aux bluetooth Letrat e sapo paguara 

  Bookmark This

 • 2008' Smart Fortwo

  €3,900

  2008' Smart Fortwo

  18 May 2020, Tirane

  Petrol 140000 km  Automatic  White 

  GJENDJE PERFEKTE 

  Bookmark This

 • 2008' Smart Fortwo

  €3,450

  2008' Smart Fortwo

  4 May 2020, Elbasan

  Petrol 120000 km  Automatic  Black 

   

  Bookmark This

 • 2008' Smart Fortwo

  €5,200

  2008' Smart Fortwo

  1 May 2020, Tirane

  Petrol 95000 km  Automatic  Black 

  MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL ... 

  Bookmark This

 • 2010' Smart Forfour

  €3,500

  2010' Smart Forfour

  12 April 2020, Kavaje

  Petrol 100000 km  Automatic  Black 

  Makina esht ne gjendje perfekte shum epastr mrena dhe Jasht.gjendje perfekt 

  Bookmark This

 • 2005' Smart Fortwo

  €2,500

  2005' Smart Fortwo

  6 April 2020, Durres

  Petrol 80000 km  Automatic  Black 

  Shes Smart 700 cc,vit prodhimi fund 2004 me 84600 km origjinale ne super gjendje,i ardhur nga Zvicra me tavan panoramik marshe ne timon f1.motorri dhe ... 

  Bookmark This

 • 2008' Smart Fortwo

  €3,900

  2008' Smart Fortwo

  13 March 2020, Tirane

  Petrol 120000 km  Automatic  White 

  Gjendje perfekte 

  Bookmark This

 • 2005' Smart Forfour

  €2,200

  2005' Smart Forfour

  Expired23 February 2020, Elbasan

  Petrol 170000 km  Manual  Red 

  Smart forfour 1.3 manual i ardhur nga zvicra. Makina ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. 

  Bookmark This

 • 2007' Smart Fortwo

  €3,100

  2007' Smart Fortwo

  Expired23 February 2020, Fier

  Petrol 85000 km  Automatic  

  Makina eshte shume e paster si jasht dhe brenda tavan panoramik ,marsha tiptronic ,makina eshte e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli .cmimi i ... 

  Bookmark This

Sell Your Car