Gjeni Makinat 

Smart Fortwo

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • €1,300

  1999' Smart Fortwo

  1 Qershor 2020, Tiranë

  Benzinë 5000 km  Automatike  E zezë 

  smart 600 cc benzin super gjendje me kondicioner - i perdor vet nga nje dor - tavan xhami - me letra te paguara der shtator-0693512709 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Smart Fortwo

  €1,300

  2001' Smart Fortwo

  31 Maj 2020, Tiranë

  600 cc, Benzinë 68000 km  Automatike  Blu 

  Shes Smart 2001 Gjendje motorrike e gjenerike perfekte Disqe alumini,tavan panaromik,radio USB aux bluetooth Letrat e sapo paguara 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Smart Fortwo

  €3,900

  2008' Smart Fortwo

  18 Maj 2020, Tiranë

  Benzinë 140000 km  Automatike  E bardhë 

  GJENDJE PERFEKTE 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Smart Fortwo

  €3,450

  2008' Smart Fortwo

  4 Maj 2020, Elbasan

  Benzinë 120000 km  Automatike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Smart Fortwo

  €5,200

  2008' Smart Fortwo

  1 Maj 2020, Tiranë

  Benzinë 95000 km  Automatike  E zezë 

  MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Smart Fortwo

  €2,500

  2005' Smart Fortwo

  6 Prill 2020, Durrës

  Benzinë 80000 km  Automatike  E zezë 

  Shes Smart 700 cc,vit prodhimi fund 2004 me 84600 km origjinale ne super gjendje,i ardhur nga Zvicra me tavan panoramik marshe ne timon f1.motorri dhe ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Smart Fortwo

  €3,900

  2008' Smart Fortwo

  13 Mars 2020, Tiranë

  Benzinë 120000 km  Automatike  E bardhë 

  Gjendje perfekte 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Smart Fortwo

  €3,100

  2007' Smart Fortwo

  I skaduar23 Shkurt 2020, Fier

  Benzinë 85000 km  Automatike  

  Makina eshte shume e paster si jasht dhe brenda tavan panoramik ,marsha tiptronic ,makina eshte e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli .cmimi i ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Smart Fortwo

  €1,980

  2003' Smart Fortwo

  I skaduar11 Shkurt 2020, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 100000 km  Automatike  E kuqe 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Smart Fortwo

  €2,400

  2006' Smart Fortwo

  I skaduar16 Janar 2020, Fier

  Benzinë 50000 km  Automatike  

  Smart Fortwo 700 viti 2006, km 52000, me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Siena Itali. cmimi 2400 euro. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj