Gjeni Makinat 

Smart Forfour

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2010' Smart Forfour

  €3,500

  2010' Smart Forfour

  12 Prill 2020, Kavajë

  Benzinë 100000 km  Automatike  E zezë 

  Makina esht ne gjendje perfekte shum epastr mrena dhe Jasht.gjendje perfekt 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Smart Forfour

  €2,200

  2005' Smart Forfour

  I skaduar23 Shkurt 2020, Elbasan

  Benzinë 170000 km  Mekanike  E kuqe 

  Smart forfour 1.3 manual i ardhur nga zvicra. Makina ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Smart Forfour

  €2,500

  2005' Smart Forfour

  I skaduar11 Shkurt 2020, Tiranë

  1500 cc, Naftë 200 km  Automatike  

  Ne gjendje te mir.. letra te paguara deri ne nentor 

  Shto te të preferuarat

 • 2015' Smart Forfour

  €10,600

  2015' Smart Forfour

  I skaduar5 Nëntor 2019, Tiranë

  Benzinë 35000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shitet makina per arsye mosperdorimi pasi kam blere makine te re. Motorr 1.0 benzine shume ekonomike ,kambio manuale ,start and stop, sedilje lekure me ngrohje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Smart Forfour

  €2,600

  2006' Smart Forfour

  I skaduar31 Tetor 2019, Tiranë

  Benzinë 85000 km  Mekanike  

  NEW ENTRY NGA FULDA GJERMANI SMART FORFOUR 1.1 BENZINE MANUAL 87.000 KM EURO 4 KONDICIONER RADIO CD USB AUX XHAMA ELEKTRIK 2 CELSA DISQE ALUMINI ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2017' Smart Forfour

  €9,500

  2017' Smart Forfour

  I skaduar15 Shtator 2019, Tiranë

  1000 cc, Benzinë 21000 km  Automatike  E bardhë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2017' Smart Forfour

  €9,600

  2017' Smart Forfour

  I skaduar28 Gusht 2019, Tiranë

  Benzinë 20000 km  Automatike  E bardhë 

  Shitet Smart forfour, viti 2017, kambio automatike, 1.0 cc benzinë, 4 porta, ngjyrë e bardhë+gri-shumë i bukur, klima, navigator me ekran te madh, 6 airbag, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Smart Forfour

  €1,599

  2000' Smart Forfour

  I skaduar1 Gusht 2019, Lezhë

  Benzinë 130000 km  Automatike  E zezë 

  OKAZION SMART 600 benzin viti 2000 letrat te sapo bera ne super gjendje sherbime te KRYARA Motorr turbo e ber per me teper na KONTAKTONI ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Smart Forfour

  €2,500

  2004' Smart Forfour

  I skaduar2 Korrik 2019, Tiranë

  1500 cc, Naftë 219267 km  Automatike  E zezë 

  Gomat e reja, Me tavan xhami qe hapet, e pershtatshme per qytet 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Smart Forfour

  €3,500

  2005' Smart Forfour

  I skaduar2 Qershor 2019, Fier

  Naftë 15000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet SMART ForFour cdi viti 2005 me motorr 1.5 nafte e ardhur nga gjermania Euro 4 me dogane te paguar makina ka dhe 4 gomat ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj