Shto te të preferuarat

2009' Renault Kangoo

€3,700
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2009 Renault Kangoo në Durrës, Shqipëri
  • 2009 Renault Kangoo në Durrës, Shqipëri - 2
  • 2009 Renault Kangoo në Durrës, Shqipëri - 3
  • 2009 Renault Kangoo në Durrës, Shqipëri - 4
  • 2009 Renault Kangoo në Durrës, Shqipëri - 5
  • 2009 Renault Kangoo në Durrës, Shqipëri - 6
  • 2009 Renault Kangoo në Durrës, Shqipëri - 7
I mbyllur
Trupi: Kamionçinë me bagazh të zgjatur - 5 dyer, 5 vende
Pronarët e mëparshëm: 1
Kilometrazhi: 167000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu metalik
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Kontroll Automatik i Shpejtësisë, Dritare me Rrëshqitje të Prapme, Pedal i Rregullueshëm, Rreshti i 3-të i sedileve
I jashtëm: Goma të reja, Disqe Aliazhi, Shtresë mbrojtëse, Mburojë metali, Vend për bagazhet, Fshirse e pasme
Sigurie: Kundërbllokim Frenimi, Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Kontrolli i Tërheqjes
Elektronikë: Bluetooth, Radio AM/FM , Kasetofoni me CD

Renault Kangoo në shitje, 1.6 benzinë, 2009, transmision manual.

Makinë ekonomike dhe e rehatshme deri në 5 persona.