2019' Volkswagen Jetta photo #1
2019' Volkswagen Jetta photo #2
2019' Volkswagen Jetta photo #3
2019' Volkswagen Jetta photo #4
2019' Volkswagen Jetta photo #5
2019' Volkswagen Jetta photo #6
6 foto

2019' Volkswagen Jetta

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€19,900
Publikuar 12 Tetor 2023
Përditësuar 7 Korrik 2024
ID: 1tX7vL

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 5 vjet
Kilometrazhi: 80000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2019' Volkswagen Jetta

Me dogane te paguar, targimi i perfshire,
Fener LED dhe Fenere mjegulle,
Sistem Audio me ekran te madh,
Start&Stop - Ndezje me buton,
Sedilje Lekure me ngrohje,
R-Line
Tavan Panoramik me hapje me dy pozicione dhe perde,
Tavan i ZI,
Xhama te ZINJ,
Mbeshtetese Krahu Para-Mbrapa,
Kambio Automatike me Opsion Sport dhe +/-,
Frena Dore me Buton,
Tapiceri super e PASTER dhe e Pagervishtur,
Klimatronik,
Motorr 1.4 Benzine me 150 Kuaj Fuqi shume i shpejte dhe ekonomik fale teknologjise start-stop e cila fiket ne trafik,
Ambient lighting,
Timon elektrik me komanda dhe ulje-ngritje,
Hapje bagazhi me buton,
Pasqyra elektrike,
NUK NDERROHET!

Support Ukraine