2019' Volkswagen Jetta photo #1
2019' Volkswagen Jetta photo #2
2019' Volkswagen Jetta photo #3
2019' Volkswagen Jetta photo #4
2019' Volkswagen Jetta photo #5
2019' Volkswagen Jetta photo #6
6 photos

2019' Volkswagen Jetta

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€19,900
Published 12 October 2023
Updated 7 July 2024
ID: 1tX7vL

Information from the owner

Body: Sedan
Age: 5 years
Mileage: 80000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2019' Volkswagen Jetta

Me dogane te paguar, targimi i perfshire,
Fener LED dhe Fenere mjegulle,
Sistem Audio me ekran te madh,
Start&Stop - Ndezje me buton,
Sedilje Lekure me ngrohje,
R-Line
Tavan Panoramik me hapje me dy pozicione dhe perde,
Tavan i ZI,
Xhama te ZINJ,
Mbeshtetese Krahu Para-Mbrapa,
Kambio Automatike me Opsion Sport dhe +/-,
Frena Dore me Buton,
Tapiceri super e PASTER dhe e Pagervishtur,
Klimatronik,
Motorr 1.4 Benzine me 150 Kuaj Fuqi shume i shpejte dhe ekonomik fale teknologjise start-stop e cila fiket ne trafik,
Ambient lighting,
Timon elektrik me komanda dhe ulje-ngritje,
Hapje bagazhi me buton,
Pasqyra elektrike,
NUK NDERROHET!

Support Ukraine