Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Hyundai ix35

€8,700
2015' Hyundai ix35 photo #1
2015' Hyundai ix35 photo #2
2015' Hyundai ix35 photo #3
2015' Hyundai ix35 photo #4
2015' Hyundai ix35 photo #5
2015' Hyundai ix35 photo #6
6 foto
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Me te gjitha sherbimet vaj, filtra, ferrota te nderruara. Me dokumenta te rregullta koalidim deri ne 2025.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 2 Nëntor 2023
Support Ukraine