2015' Hyundai ix35 photo #1
2015' Hyundai ix35 photo #2
2015' Hyundai ix35 photo #3
2015' Hyundai ix35 photo #4
2015' Hyundai ix35 photo #5
2015' Hyundai ix35 photo #6
6 photos

2015' Hyundai ix35

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€8,700
Published 2 November 2023
Updated 7 July 2024
ID: r6SYOb

Information from the owner

Age: 9 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Seller's comments about 2015' Hyundai ix35

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Me te gjitha sherbimet vaj, filtra, ferrota te nderruara. Me dokumenta te rregullta koalidim deri ne 2025.

Support Ukraine