2009' Audi A4 photo #1
2009' Audi A4 photo #2
2009' Audi A4 photo #3
2009' Audi A4 photo #4
2009' Audi A4 photo #5
2009' Audi A4 photo #6
6 foto

2009' Audi A4

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,800
Publikuar 17 Nëntor 2023
Përditësuar 23 Maj 2024
ID: iVnSKs

Information from the owner

Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 30000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2009' Audi A4

Shitet Audi A4 2.7 tdi (190 ps).
Kamjo Automat 8G.
Km 339.000.
Kilometra originale.
Opsione tek timoni.
Pasqyrat me palosje.
Disqe nr.17.
Vaj filtra dhe sherbime te tjera te sapo bera.
Xhamat e erret mbrapa.
Ne gjendje shume te mire mekanike dhe estetike.
Cmimi i diskutueshem.

Support Ukraine