Gjeni Makinat 

Audi

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2006' Audi A3

  €5,000

  2006' Audi A3

  17 Shtator 2019, Durrës

  Naftë 190000 km  Mekanike  E zezë 

  Audi A3 1.9 Nafte Viti 2006 Kambio manuale 190.156 kilometra originale E sapo ardhur nga italia Gjendja perfekte Dogane e paguar Cmimi:5000 euro i diskutueshem ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Audi A3

  €6,200

  2006' Audi A3

  14 Shtator 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  

  shes audi a3 sportback,i sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,klimatronic,ngrohje sediljesh,navigator,cd mp3,usb,opsione ne timon,marsha ne timon,kompjuter bordi,pilot automatik,drita+fshirse automatike,4 xhama elektrik,pasqyra elektrike+palosje,sensore parkingu (te pasem,kambio ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Audi A4

  €4,800

  2006' Audi A4

  10 Shtator 2019, Berat

  Naftë 190000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet Audi A4 2006 2.0 Nafte Kamio Manuale Cmimi:4800 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+355695859553 Makina Posedon: ->Disqe 17 Ne Gjendje Perfekte Bashk Me Gomat ->Klima ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Audi A4

  €9,300

  2009' Audi A4

  9 Shtator 2019, Elbasan

  Naftë 180000 km  Automatike  E bardhë 

  Shitet Audi A4 Automatike 2009 2.0 Nafte Makina Posedon: ->Fenera Inteligjente Me Lupa Qe Kthehen Sipas Timonit+Me Pika Led ->Disqe Alumini ->Ndezje Start And Stop ... 

  Shto te të preferuarat

 • €10,500

  2008' Audi A5

  9 Shtator 2019, Elbasan

  Naftë 15000 km  Automatike  

  ⚜️Okazionnn⚜️AUDI A5 Targa AA 2.7 TDI COPE VP 2008 Dispono Liber Sherbimesh Krom Line Fener Bi Xenon dhe Led Drita Mjergulle Sinjale te Pasqyrat Disqe ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Audi A4

  €4,800

  2006' Audi A4

  8 Shtator 2019, Elbasan

  Naftë 190000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet Audi A4 2006 2.0 Nafte Kamio Manuale Cmimi:4800 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+355695859553 Makina Posedon: ->Disqe 17 Ne Gjendje Perfekte Bashk Me Gomat ->Klima ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Audi A4

  €4,200

  2002' Audi A4

  7 Shtator 2019, Elbasan

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 190000 km  Automatike  

  Shitet Audi A4 2002 2.0 Gaz+Benzine Kamio Automatike Cmimi:4200 Euro I Diskutueshem Nr cel&Whatsap:+355693947627 Makina Posedon: ->Disqe 17 Ne Gjendje Perfekte Bashk Me Gomat ->Klima ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Audi A3

  €5,200

  2007' Audi A3

  4 Shtator 2019, Lushnjë

  Naftë 190000 km  Automatike  E zezë 

  Audi A3 Kambjo automatike Motorr 2.0 nafte Viti 2007. Marshe F1 ne Timon., pasqyra elektrike me ngrohje, xhama elektrik, disqe 17". Super gjendje...gati per targa. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Audi A4

  €6,350

  2005' Audi A4

  4 Shtator 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Audi a4 s line zvicra gjendje te shkelqyer me te gjitha sherbimet e bera 3.0 diesel s line 4x4 kambjo automatike full option kambjo automatike ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Audi Q7

  €10,200

  2007' Audi Q7

  3 Shtator 2019, Durrës

  3000 cc, Naftë 220000 km  Automatike  E zezë 

  Audi Q7 viti 2007 3.0 cc 240 hp diesel, kambio automatik, kondicioner, sherbimet e kryera, 220.000 km. Makina eshte ne gjendje perfekte mekanike. Cmimi 10200€ 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj