Gjeni Makinat 

Audi A6

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Audi A6

  €5,200

  2005' Audi A6

  19 Shkurt 2020, Tiranë

  Benzinë 140000 km  Automatike  

  GATI PER TARGA 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Audi A6

  €3,900

  2003' Audi A6

  18 Shkurt 2020, Korçë

  Naftë 25000 km  Mekanike  

  Mjeti eshte ne gjendje perfekte motorin 1.9 nafte shume ekonomik dhe i shpejte.Eshte me klima servisi periodik eshte i sapo bere gomat 95% te reja. 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Audi A6

  €8,000

  2007' Audi A6

  18 Shkurt 2020, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 160000 km  Automatike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Audi A6

  €5,500

  2005' Audi A6

  18 Shkurt 2020, Fier

  Naftë 20000 km  Automatike  

  Shitet audi a6 ne gjendje te shkelqyer 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Audi A6

  €4,999

  2006' Audi A6

  12 Shkurt 2020, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Audi A6

  €6,500

  2006' Audi A6

  5 Shkurt 2020, Kavajë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Automatike  

  Shitet Audi A6 2.4 Benzine-Gaz 233Mije KM!Letra te sapo paguara per 1 vit Viti 2006 Makina disponon Kambio automatike dhe tip tronic Drita bi xenon ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Audi A6

  €10,900

  2010' Audi A6

  4 Shkurt 2020, Durrës

  Naftë 190000 km  Automatike  

  ☎️ Kontakt : 0696117484 ; 0682033049 

  Shto te të preferuarat

 • €8,800

  2008' Audi A6

  1 Shkurt 2020, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Audi A6

  €7,500

  2008' Audi A6

  1 Shkurt 2020, Korçë

  Naftë 170000 km  Mekanike  

  Mundesi blerje me keste. 

  Shto te të preferuarat

 • €4,500

  2006' Audi A6

  13 Janar 2020, Tiranë

  2999 cc, Naftë 220000 km  Automatike  Gri 

  Okazion nen cmim. Makina eshte me gjendje shume te mire. Shitet per arsyhe emigrimi. Makina eshte full opsion 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj