Gjeni Makinat 

Audi A4

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2010' Audi A4

  €9,800

  2010' Audi A4

  14 Nëntor 2019, Vlorë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 180000 km  Automatike  

  Shitet Audi A4 ne gjendje te perkryer motorike dhe xhenerike. Makina eshte model Kanadez e zhdoganuar ne dhjetor 2018 dhe ka nje Impiante gazi Full ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Audi A4

  €8,200

  2008' Audi A4

  8 Nëntor 2019, Tiranë

  Naftë 240000 km  Mekanike  E zezë metalik 

  Audi 2.0 nafte 11/2008 full option 

  Shto te të preferuarat

 • €16,500

  2016' Audi A4

  8 Nëntor 2019, Durrës

  Naftë 140000 km  Automatike  E zezë 

  Audi A4 2.0 TDI (2016) sport - Diesel - Automatic - 190 hp - 150.688 km origjinale ardhur nga Belgjika. pa dogane 

  Shto te të preferuarat

 • 1997' Audi A4

  €1,800

  1997' Audi A4

  29 Tetor 2019, Korçë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 250000 km  Mekanike  E kuqe 

  Per arsye pune 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Audi A4

  €8,800

  2009' Audi A4

  25 Tetor 2019, Tiranë

  Naftë  Mekanike  E zezë 

  Audi viti 2009 naft 2.0 esht bler me 0 km aktualisht ka 172 km sa po ka ardhur esht full full me ekstrat opsionet te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Audi A4

  €15,500

  2013' Audi A4

  24 Tetor 2019, Tiranë

  Naftë 130000 km  Automatike  E zezë 

  Audi A4 Avant Nafte (TDI) 2012-2016 Lift, me Kamio Automatike Multitronic ne gjendje Perfekte. Shume komode, e qete dhe ekonomike. Interier e Exterier shume i ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Audi A4

  €3,700

  2003' Audi A4

  22 Tetor 2019, Fier

  Naftë 170000 km  Mekanike  E kuqe 

  Shes AUDI A4 Avant.. TDI me I te kuqe. 4x4 te integruar.. Motorri 1,9. Nafte.. marsha 6+1. Karroceria super pa asnje gerrvishje.. 2 muaj perdorim ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Audi A4

  €10,000

  2010' Audi A4

  18 Tetor 2019, Fier

  Naftë 130000 km  Automatike  

  Audi A4 2.0 NAFTE kamio automatike NAVIGATOR Viti 2010 full Led Bi-Xeno Klimatronic B-zona Abs Esp Airbags Xhama elektrik Pasqyra elektrike Radio Aux cd origjinal ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Audi A4

  €8,000

  2009' Audi A4

  12 Tetor 2019, Tiranë

  1800 cc, Benzinë 140000 km  Automatike  Gri 

  Goma 90% Sensore parkimi Climatronic Tapiceri lekure Me dogane te paguar Cmimi 8000 Diskutueshem 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Audi A4

  €10,700

  2010' Audi A4

  9 Tetor 2019, Tiranë

  Benzinë 10000 km  Automatike  

  Motorr 2.0 Benzine S Line Clima, abs, esp, navi Sendilje me ngrohje Marrshat ne timon Biksenon Vaj - Filtra te sapo bera Baxhe siper - ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj