2009' Audi A4 photo #1
2009' Audi A4 photo #2
2009' Audi A4 photo #3
2009' Audi A4 photo #4
2009' Audi A4 photo #5
2009' Audi A4 photo #6
6 photos

2009' Audi A4

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€6,800
Published 17 November 2023
Updated 7 July 2024
ID: iVnSKs

Information from the owner

Age: 15 years
Mileage: 30000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2009' Audi A4

Shitet Audi A4 2.7 tdi (190 ps).
Kamjo Automat 8G.
Km 339.000.
Kilometra originale.
Opsione tek timoni.
Pasqyrat me palosje.
Disqe nr.17.
Vaj filtra dhe sherbime te tjera te sapo bera.
Xhamat e erret mbrapa.
Ne gjendje shume te mire mekanike dhe estetike.
Cmimi i diskutueshem.

Support Ukraine