Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Audi A4

€6,800
2009' Audi A4 photo #1
2009' Audi A4 photo #2
2009' Audi A4 photo #3
2009' Audi A4 photo #4
2009' Audi A4 photo #5
2009' Audi A4 photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 30000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet Audi A4 2.7 tdi (190 ps).
Kamjo Automat 8G.
Km 339.000.
Kilometra originale.
Opsione tek timoni.
Pasqyrat me palosje.
Disqe nr.17.
Vaj filtra dhe sherbime te tjera te sapo bera.
Xhamat e erret mbrapa.
Ne gjendje shume te mire mekanike dhe estetike.
Cmimi i diskutueshem.

  • 069Show phone
  • Durres
  • 17 November 2023
Support Ukraine