2013' Volkswagen Tiguan photo #1
2013' Volkswagen Tiguan photo #2
2013' Volkswagen Tiguan photo #3
2013' Volkswagen Tiguan photo #4
2013' Volkswagen Tiguan photo #5
2013' Volkswagen Tiguan photo #6
6 foto

2013' Volkswagen Tiguan

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€12,690
Publikuar 6 Dhjetor 2023
Përditësuar 23 Maj 2024
ID: pS9a4C

Information from the owner

Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2013' Volkswagen Tiguan

🚘 VOLKSWAGEN TIGUAN
🛞 4 Motion - 4X4
⛽️ 2.0 NAFTE
⚙️ Kambio AUTOMAT 7G
🛣 230,000 Kilometra
🗓 Viti 05/2013
🧾 ME DOGANE TE PAGUAR + Mundesi Targimi
🇮🇹 E IMPORTUAR NGA ITALIA
PANORAMA ,Sensor parkimi para mbrapa + Vetë Parkim ,Fener LED ,NAVIGATOR Bluetooth Aux CD ,Goma te reja ,Kondicioner Clima ,Pilot automatik ,Pasqyra me palosje me rezistence ,Xhama te zinj Origjinal ,Sendile me ngrofje ,Sendile kaf e vecante Cop+Kamosh
Ne gjendje shum te mire dhe e paster si makin.
🏷 Cmimi : 12,600€
📍 Adresa : Mëzez ,Tirane (Perball Kompleksit 'LOKU')

Support Ukraine