2013' Volkswagen Tiguan photo #1
2013' Volkswagen Tiguan photo #2
2013' Volkswagen Tiguan photo #3
2013' Volkswagen Tiguan photo #4
2013' Volkswagen Tiguan photo #5
2013' Volkswagen Tiguan photo #6
6 photos

2013' Volkswagen Tiguan

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€12,690
Published 6 December 2023
Updated 23 May 2024
ID: pS9a4C

Information from the owner

Age: 11 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Seller's comments about 2013' Volkswagen Tiguan

🚘 VOLKSWAGEN TIGUAN
🛞 4 Motion - 4X4
⛽️ 2.0 NAFTE
⚙️ Kambio AUTOMAT 7G
🛣 230,000 Kilometra
🗓 Viti 05/2013
🧾 ME DOGANE TE PAGUAR + Mundesi Targimi
🇮🇹 E IMPORTUAR NGA ITALIA
PANORAMA ,Sensor parkimi para mbrapa + Vetë Parkim ,Fener LED ,NAVIGATOR Bluetooth Aux CD ,Goma te reja ,Kondicioner Clima ,Pilot automatik ,Pasqyra me palosje me rezistence ,Xhama te zinj Origjinal ,Sendile me ngrofje ,Sendile kaf e vecante Cop+Kamosh
Ne gjendje shum te mire dhe e paster si makin.
🏷 Cmimi : 12,600€
📍 Adresa : Mëzez ,Tirane (Perball Kompleksit 'LOKU')

Support Ukraine