2014' Fiat 500L photo #1
2014' Fiat 500L photo #2
2014' Fiat 500L photo #3
2014' Fiat 500L photo #4
2014' Fiat 500L photo #5
2014' Fiat 500L photo #6
6 foto

2014' Fiat 500L

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,300
Publikuar 19 Dhjetor 2023
Përditësuar 23 Maj 2024
ID: 3j7MRj

Information from the owner

Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E kuqe

Komente të shitësit rreth 2014' Fiat 500L

FIAT 500L 1.3 NAFT VITI 2014 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA
DHE SAPOTARGUAR
ME DOKUMENTA TE PAGUARA DERI TETOR 2024
MOTOR 1.3 NAFTE ME ZINXHIR
KAMJE MANUAL
SUPER EKONOMIKE
GJENDJE PERFEKTE
ME START AND STOP
NAVIGATION, BLUETOOTH USB AUX
KOMANDA NE TIMOM PILOT AUTOMATIC
SENSOR PARKIMI
MUNDESI NDRRIMI
SHITET NDERROHET SIPAS marveshjes

Support Ukraine