Gjeni Makinat 

Fiat

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2010' Fiat Panda

  €2,900

  2010' Fiat Panda

  23 Maj 2019, Tiranë

  Benzinë 150000 km  Mekanike  E zezë 

  Me dogane te paguar . viti 2010 Manual 1.1 Benzine Sapo ardhur nga Zvicra Navi 154 mij km gjendje te shkelqyer. gati per targa 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Fiat Ducato

  €5,700

  2005' Fiat Ducato

  17 Maj 2019, Tiranë

  2800 cc, Naftë 420000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shiten ose nderrohen me TAVOLINA KARRIGE ose PAISJE LOKAL,RESTORANT,EVENTE\\r\\n\\r\\nMerremi me DASMA Evente te ndryshme,\\r\\n\\r\\nMjetet qe shihni ne foto mund te shikoni nga afer \\r\\n\\r\\n(ish parku ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2014' Fiat 500

  €7,300

  2014' Fiat 500

  16 Maj 2019, Tiranë

  Benzinë 80000 km  Automatike  E bardhë 

  Shitet Fiat 500 Kamio Automatike Viti 2014 88.000 Km Origjinale Makina Posedon Keto Opsione: ->Tavan Xhami Panoramike Me Hapje ->Disqe Alumini ->Marshe Ne Timon F1 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Fiat Punto

  €1,900

  2003' Fiat Punto

  11 Maj 2019, Lezhë

  Naftë 190000 km  Mekanike  E bardhë 

  Fiat Punto 1.3 JTD Ne gjendje te mir 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Fiat Punto

  €1,400

  2003' Fiat Punto

  10 Maj 2019, Tiranë

  1800 cc, Benzinë  Mekanike  E zezë 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire. Te gjitha sherbimet e sapo bera. Konsumi shume i ulet ne qytet si dhe ne rruge jashte qytetit. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Fiat Punto Evo

  €4,200

  2010' Fiat Punto Evo

  10 Maj 2019, Tiranë

  Benzinë 110000 km  Mekanike  E kuqe 

  Fiat Punto evo 1.4 BENZINE VITI 2010 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR ME CLIMA bizona SISTEM start and stop DRITA AUTOMATIKE Komanda ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Fiat Punto Fiat Punto 1.9 Nafte JTD Manua

  €1,600

  2001' Fiat Punto Fiat Punto 1.9 Nafte JTD Manua

  I shitur4 Maj 2019, Durrës

  1900 cc, Naftë 17000 km  Mekanike  Gri metalik 

  Fiat Punto 1.9 Nafte JTD Manual Viti 2000 Makina Posedon Abies Aribag Kondisioner Xhama Elektrik Pasqyra Elektrike Hodraulik Plus Opsion City. Radio CD Aux.Sistem Alarmi ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Fiat Panda

  €2,500

  2004' Fiat Panda

  3 Maj 2019, Durrës

  Benzinë 120000 km  Automatike  

  Fiat panda automat motorr 1,2 benzine. Makina sapo ka ardhur nga austria dhe jan paguar te gjitha taksa, kolaudim, siguracion per nje vit. Makina nuk ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Fiat 500

  €5,990

  2009' Fiat 500

  30 Prill 2019, Tiranë

  Benzinë 80000 km  Automatike  E kuqe 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Fiat Punto

  €3,000

  2007' Fiat Punto

  30 Prill 2019, Durrës

  1200 cc, Benzinë 17000 km  Mekanike  E zezë 

  Fiat Grande Punto 1.2 Benzin 8 Valvula Manuale Viti 2007.Opsionet Baze Kondisioner Aribag Abies Xhama Elektrik Pasqyra Elektrike Radio CD Aux. Çdo Opsion Komanda ne ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj