Gjeni Makinat 

Fiat Punto

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • €1,200

  2003' Fiat Punto

  11 Qershor 2019, Tiranë

  1200 cc, Benzinë 190 km  Mekanike  E kuqe 

  shitet per makine familjare 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Fiat Punto

  €800

  2007' Fiat Punto

  31 Maj 2019, Durrës

  1600 cc, Naftë  Automatike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Fiat Punto

  €1,900

  2003' Fiat Punto

  11 Maj 2019, Lezhë

  Naftë 190000 km  Mekanike  E bardhë 

  Fiat Punto 1.3 JTD Ne gjendje te mir 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Fiat Punto

  €1,400

  2003' Fiat Punto

  10 Maj 2019, Tiranë

  1800 cc, Benzinë  Mekanike  E zezë 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire. Te gjitha sherbimet e sapo bera. Konsumi shume i ulet ne qytet si dhe ne rruge jashte qytetit. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Fiat Punto Fiat Punto 1.9 Nafte JTD Manua

  €1,600

  2001' Fiat Punto Fiat Punto 1.9 Nafte JTD Manua

  I shitur4 Maj 2019, Durrës

  1900 cc, Naftë 17000 km  Mekanike  Gri metalik 

  Fiat Punto 1.9 Nafte JTD Manual Viti 2000 Makina Posedon Abies Aribag Kondisioner Xhama Elektrik Pasqyra Elektrike Hodraulik Plus Opsion City. Radio CD Aux.Sistem Alarmi ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Fiat Punto

  €3,000

  2007' Fiat Punto

  30 Prill 2019, Durrës

  1200 cc, Benzinë 17000 km  Mekanike  E zezë 

  Fiat Grande Punto 1.2 Benzin 8 Valvula Manuale Viti 2007.Opsionet Baze Kondisioner Aribag Abies Xhama Elektrik Pasqyra Elektrike Radio CD Aux. Çdo Opsion Komanda ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Fiat Punto

  €5,300

  2010' Fiat Punto

  29 Prill 2019, Tiranë

  1400 cc, Benzinë 117321 km  Mekanike  E kuqe 

  Fiat Punto evo 1.4 BENZINE VITI 2010 e SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR, klima bizona Komanda ne timon pilot automatic, drita automatike, Kasetofon ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Fiat Punto

  €3,000

  2007' Fiat Punto

  15 Prill 2019, Durrës

  1200 cc, Benzinë 17000 km  Mekanike  E zezë 

  Fiat Grande Punto 1.2 Benzin 8 Valvula Manuale Viti 2007.Opsionet Baze Kondisioner Aribag Abies Xhama Elektrik Pasqyra Elektrike Radio CD Aux. Çdo Opsion Komanda ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Fiat Punto

  €2,800

  2008' Fiat Punto

  13 Prill 2019, Fier

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 100000 km  Automatike  

  fiati punto automat 1.2 benzin 16valvula 110000km kuqe 2002 me taksa sapo pre me te gjitha sherbimet e bera 5 porta 2800€ 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Fiat Punto

  €1,100

  2002' Fiat Punto

  4 Prill 2019, Elbasan

  1100 cc, Benzinë 222 km  Mekanike  

  ffghnbb 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj