Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Fiat 500L

€9,300
2014' Fiat 500L photo #1
2014' Fiat 500L photo #2
2014' Fiat 500L photo #3
2014' Fiat 500L photo #4
2014' Fiat 500L photo #5
2014' Fiat 500L photo #6
6 photos
Age: 9 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Red

FIAT 500L 1.3 NAFT VITI 2014 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA
DHE SAPOTARGUAR
ME DOKUMENTA TE PAGUARA DERI TETOR 2024
MOTOR 1.3 NAFTE ME ZINXHIR
KAMJE MANUAL
SUPER EKONOMIKE
GJENDJE PERFEKTE
ME START AND STOP
NAVIGATION, BLUETOOTH USB AUX
KOMANDA NE TIMOM PILOT AUTOMATIC
SENSOR PARKIMI
MUNDESI NDRRIMI
SHITET NDERROHET SIPAS marveshjes

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 19 December 2023
Support Ukraine