2008' Mitsubishi Outlander photo #1
2008' Mitsubishi Outlander photo #2
2008' Mitsubishi Outlander photo #3
2008' Mitsubishi Outlander photo #4
2008' Mitsubishi Outlander photo #5
2008' Mitsubishi Outlander photo #6
6 foto

2008' Mitsubishi Outlander

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€10,500
Publikuar 22 Shtator 2023
Përditësuar 7 Korrik 2024
ID: Ly65LI

Information from the owner

Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2008' Mitsubishi Outlander

MAKINA SHITET PER ARSYE LARGIMI NGA SHQIPERIA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE FULL OPSION ESHTE 7 VENDESHE 4×4 SHUME EKONOMIKE PRANOJME CDO LLOJ KONTROLLI TE GJITHA LETRAT TE SAPO PAGUARA DHE SERVIS I BERE NE 159000KM THJESHT NUK DO ASGJE JEPET ME GARANCI NUK ESHTE BLERE PER TREGETI PER ME TEPER INFO NE TEL Watsap Viber

Support Ukraine