Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Mitsubishi Outlander

€10,500
2008' Mitsubishi Outlander photo #1
2008' Mitsubishi Outlander photo #2
2008' Mitsubishi Outlander photo #3
2008' Mitsubishi Outlander photo #4
2008' Mitsubishi Outlander photo #5
2008' Mitsubishi Outlander photo #6
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

MAKINA SHITET PER ARSYE LARGIMI NGA SHQIPERIA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE FULL OPSION ESHTE 7 VENDESHE 4×4 SHUME EKONOMIKE PRANOJME CDO LLOJ KONTROLLI TE GJITHA LETRAT TE SAPO PAGUARA DHE SERVIS I BERE NE 159000KM THJESHT NUK DO ASGJE JEPET ME GARANCI NUK ESHTE BLERE PER TREGETI PER ME TEPER INFO NE TEL Watsap Viber

  • +30Tregoni telefonin
  • Korçë
  • 22 Shtator 2023
Support Ukraine