2008' Mitsubishi Outlander photo #1
2008' Mitsubishi Outlander photo #2
2008' Mitsubishi Outlander photo #3
2008' Mitsubishi Outlander photo #4
2008' Mitsubishi Outlander photo #5
2008' Mitsubishi Outlander photo #6
6 photos

2008' Mitsubishi Outlander

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€10,500
Published 22 September 2023
Updated 23 May 2024
ID: Ly65LI

Information from the owner

Age: 16 years
Mileage: 150000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Seller's comments about 2008' Mitsubishi Outlander

MAKINA SHITET PER ARSYE LARGIMI NGA SHQIPERIA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE FULL OPSION ESHTE 7 VENDESHE 4×4 SHUME EKONOMIKE PRANOJME CDO LLOJ KONTROLLI TE GJITHA LETRAT TE SAPO PAGUARA DHE SERVIS I BERE NE 159000KM THJESHT NUK DO ASGJE JEPET ME GARANCI NUK ESHTE BLERE PER TREGETI PER ME TEPER INFO NE TEL Watsap Viber

Support Ukraine