Gjeni Makinat 

Mercedes-Benz

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2004' Mercedes-Benz C 220

  €4,700

  2004' Mercedes-Benz C 220

  8 Gusht 2020, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina ndodhet ne parkingun e akuadromit (pishinat) poshte diges liqenit. 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mercedes-Benz C 200

  €3,700

  2003' Mercedes-Benz C 200

  8 Gusht 2020, Fier

  Benzinë 190000 km  Automatike  E zezë 

  Mercedes-Benz C 200 Benzin-Kambjo Automatike-Sensor parkimi para edhe mbrapa origjinale-Fenerat Bi Xenon-SapoArdhur nga Gjermania-Euro 4-Gjendje shume te mire edhe shum i paster-Cmimi 3900 Euro me … 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Mercedes-Benz ML-Class

  €10,500

  2009' Mercedes-Benz ML-Class

  25 Janar 2020, Durrës

  Naftë 212000 km  Automatike  Gri metalik 

  Mercedes Benz ML 320 Bluetec për Shitje, Diesel, Viti 2009, Transmision automatik. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona. 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Mercedes-Benz ML 350

  €24,000

  2012' Mercedes-Benz ML 350

  25 Janar 2020, Durrës

  Naftë 176000 km  Automatike  Gri metalik 

  ML 350 CDI Bluetec Look AMG ne Shitje, Viti 2012, Kambio Automatike. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona. 

  Shto te të preferuarat

 • €8,900

  2009' Mercedes-Benz E 220

  7 Gusht 2020, Tiranë

  Naftë 15000 km  Automatike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • €7,850

  2007' Mercedes-Benz E-Class

  7 Gusht 2020, Tiranë

  2800 cc, Naftë 220000 km  Automatike  Gri 

  MERCEDES BENZ EVO 280 CDI, 7G-TRONIC EVO, AVANTGARDE VITI PRODHIMIT 06 - 2007 MOTORRI 280 CDI "V6", EVO (nuk preket nga taksa e luksit ) … 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz CLK 270

  €4,500

  2005' Mercedes-Benz CLK 270

  7 Gusht 2020, Lushnjë

  Naftë 200000 km  Automatike  E kuqe 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mercedes-Benz E 280

  €5,800

  2008' Mercedes-Benz E 280

  7 Gusht 2020, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  

  Edhe ndrrim.me dogan te paguar 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz C 220

  €5,500

  2005' Mercedes-Benz C 220

  7 Gusht 2020, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  

  Makina ndodhet ne parkingun e akuadromit (pishinat) poshte diges liqenit. 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mercedes-Benz ML 280

  €8,500

  2008' Mercedes-Benz ML 280

  6 Gusht 2020, Tiranë

  Naftë 300000 km  Automatike  E zezë 

  Nr tel—0672015355/ 

  Shto te të preferuarat