Gjeni Makinat 

Mercedes-Benz

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2002' Mercedes-Benz A 170

  €2,850

  2002' Mercedes-Benz A 170

  17 Nëntor 2019, Tiranë

  Naftë  Automatike  

  A 170 cdi automat version i gjate elegance ne gjendje shume te mire serviset e bera dhe vaj filtra.letra te prera deri ne Shtator 2020.Vetem ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mercedes-Benz 220

  €2,300

  2000' Mercedes-Benz 220

  17 Nëntor 2019, Pogradec

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  Mercedes benz C 220 viti 2000 kamio automatik ne gjendje shume te mire. Taksat per 1 vit. 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz C 200

  €4,300

  2005' Mercedes-Benz C 200

  17 Nëntor 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  

  MERCEDES BENZ C200CDI EVO AVANTGARDE KAMBIO AUTOMATIKE TIPTRONIKE VITI 2004/2005 KM 228 MIJ ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH SENSOR SHIU SENSOR DRITE KOMANDO NE TIMON PILOT ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Mercedes-Benz E 220

  €4,600

  2002' Mercedes-Benz E 220

  17 Nëntor 2019, Tiranë

  Naftë 160000 km  Automatike  

  MERCEDES E 220 CDI NAFTE ELEGANCE,VITI 2002,KAMBJO AUTOMATIKE,PILOT AUTOMATIK,KOMANDA NE TIMON,KLIMATRONIK,SERDILJE ME NGROHJE,LEKURE 2 NGJYRA,BAGAZHIER 6CD,TELEFON NE BORD,BAXHO XHAMI,MBYLLJE QENDRORE,SENSOR PARKIMI,DRITA KSENON,GANXHE TERHEQJE QE FSHIHET,NE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz C 220

  €4,300

  2005' Mercedes-Benz C 220

  17 Nëntor 2019, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  

  MERCEDES BENZ C220CDI EVO KAMBJO AUTOMATIKE TIPTRONIKE VITI 16 04 2004 KM 193 MIJ DISQE ALUMINI 17 ME GOMA TE REJA SENDILE LEKURE ME NGROHJE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz C 220

  €4,900

  2005' Mercedes-Benz C 220

  16 Nëntor 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  

  MERCEDES BENZ C220CDI EVO KAMBJO AUTOMATIKE TIPTRONIKE C/S VITI 29.08.2005 KM 216 MIJ MAKINA ESHT E SAPO ARDHUR ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mercedes-Benz 220

  €5,300

  2004' Mercedes-Benz 220

  16 Nëntor 2019, Pogradec

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Mercedes benz E 220 eleganc viti 2004 taksat e sapo prera dhe te gjitha sherbimet e sapo bera.Makina eshte me sendilje me ngrohje dhe ka ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz C 220

  €5,200

  2005' Mercedes-Benz C 220

  16 Nëntor 2019, Elbasan

  Naftë 200000 km  Automatike  

  MERCEDES-BENC C 220 AVANGARD CDI EVO AUTOMAT VITI 2005,KAMBIO AUTOMATIKE TIP TRONIK ,SENSOR SHIU,PILOT AUTOMATIK,NAVI I MADH,DISQE 17 KAPROLL ,XHAMATE TE ZINJ ORIGJINAL MGA FABRIKA,BAXHO,SHERBIMET ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1998' Mercedes-Benz Furgon

  €3,600

  1998' Mercedes-Benz Furgon

  16 Nëntor 2019, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shitet sprinter 308 viti 98.ne gjendje shum te mire dokumenta te sapo paguara 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Mercedes-Benz 220

  €3,400

  2001' Mercedes-Benz 220

  15 Nëntor 2019, Pogradec

  Naftë 25000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet e klas 220 makina disponon sensor parkimi para mbrapa orgjinal larje fenerash sallon shum te paster makina eshte ne gjendje shum te mir si ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj