Mercedes-Benz GLK 220

2009' Mercedes-Benz GLK 220

€12,900

2009' Mercedes-Benz GLK 220

Tiranë. Përditësuar 5 ditë më parë

Naftë 200000 km  Automatike  E bardhë 

Shitet mercedes benz GLK 220 SPORT blue efficiency viti 09 kambio automatik klima tronik kompiuter bordi xhama te zi navigator tapiceri lekur dhe stof sedilet … 

Shto te të preferuarat
2011' Mercedes-Benz GLK 220

€12,000

2011' Mercedes-Benz GLK 220

Durrës. Përditësuar 5 ditë më parë

Naftë 190000 km  Automatike  E zezë 

Mercedez Benz Glk 220 Naft Look Amg,Kambio Automatike,Viti 12.05.2011,Km 208.300 Te certifikuara,Klima,Sendile me ngrohje,Navigator,Komanda ne timon,Marsha ne timon,Sensor Parkimi Para Mbrapa,2 Celsa,Xhama te Zi,Ardhur Nga … 

Shto te të preferuarat
2010' Mercedes-Benz GLK 220

€10,890

2010' Mercedes-Benz GLK 220

Tiranë. Publikuar 1 javë më parë

Naftë 140000 km  Automatike  E zezë 

MERCEDES-BENZ GLK 220 CDI ///AMG BLUEefficenc DESIGNO PANORAMA -FULL OPSIONAL -VITI 2010 -CAMERA -4 MATIC -EURO 5 TECHNOLOGY -SPORTPAKET EDITION -Kambio AUTOMATIKE -TIPTRONIC, TRONIC MARSHET … 

Shto te të preferuarat
2014' Mercedes-Benz GLK 220

€14,590

2014' Mercedes-Benz GLK 220

Tiranë. Publikuar 2 javë më parë

Naftë 170000 km  Automatike  E bardhë 

MERCEDES-BENZ GLK 220 CDI 4MATIC BLUEefficens PANORAMA DESIGNO CAMERA FULL OPTIONS - 14 -FULL OPSIONAL -VITI 2014 -178.000 Km ( ORIGJINALE TE CERTIFIKUARA NGA MERCEDES-BENZ … 

Shto te të preferuarat
2013' Mercedes-Benz GLK 220

€13,900

2013' Mercedes-Benz GLK 220

Tiranë. Publikuar 1 muaj më parë

Naftë 180000 km  Automatike  Gri 

💶 Cmimi : 13 900 euro ✅ Marka : Mercedes Benz GLK 250 (AMG LOOK) ✅ Motorr : 2146 ccm ✅ Lenda djegese: Nafte ✅ … 

Shto te të preferuarat
2010' Mercedes-Benz GLK 220

€11,700

2010' Mercedes-Benz GLK 220

Tiranë. Publikuar 1 muaj më parë

Naftë 160000 km  Automatike  E zezë 

SHITET↩️ ℹ️ GLK 220 CDI 4 MATIC ℹ️VITI 2010 ℹ️Forca motorike :2.2 ℹ️ 166.000( ORGJINALE 100% ME GARANCI ) ℹ️ 📂Opsione Shtese: ⁣ ▪️Ekran i … 

Shto te të preferuarat
2013' Mercedes-Benz GLK 220

€15,500

2013' Mercedes-Benz GLK 220

Fier. Publikuar 1 muaj më parë

Naftë 180000 km  Automatike  E zezë 

FULL OPSİON. 185.000 km. Tavan panoramik, timon f1, kambio automatik , lekure e zeze , sedilje me ngrohje , 2 bateri te reja. multimedia andorid. 

Shto te të preferuarat
2009' Mercedes-Benz GLK 220

€10,700

2009' Mercedes-Benz GLK 220

Elbasan. Publikuar 1 muaj më parë

Naftë 200000 km  Automatike  E bardhë 

Shitet Mercedes Benz GLK me motorr 220 nafte e vitit 12/2009. Makina eshte AMG Line me dokumenta shqiptare dhe ne gjendje shume te mire. Ka … 

Shto te të preferuarat
2009' Mercedes-Benz GLK 220

€11,000

2009' Mercedes-Benz GLK 220

Tiranë. Publikuar 2 muaj më parë

Naftë 20000 km  Automatike  Gri 

227 mije km , sjell Nga zvicra . Gjendje paster Motorr 220 nafte. 4Matic // Navi madh / sensor parambrapa / ngrohje sedilesh Komfort Siguracion … 

Shto te të preferuarat
2010' Mercedes-Benz GLK 220

€11,200

2010' Mercedes-Benz GLK 220

Tiranë. Publikuar 2 muaj më parë

Naftë 160000 km  Automatike  E zezë 

Mercedes Benz GLK 220cdi 4-Matic Premium Viti 2010 Kambio Automat 7g. 170.000KM Originale me garanci • Motorr 220 cdi nafte shum ekonomik 4x4. •Full per … 

Shto te të preferuarat
Support Ukraine