Gjeni Makinat 

Mercedes-Benz E-Class

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • €6,500

  2008' Mercedes-Benz E-Class

  12 Qershor 2020, Tiranë

  2999 cc, Naftë 230000 km  Automatike  Gri 

  Okazion. Evo 320, avangard, viti 2008 Shifter per arsye mosperdorimi, me gjendje prefekte, me Te gjitha sherbimet te kryera, me letra te paguara deri be ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mercedes-Benz E-Class

  €3,400

  2000' Mercedes-Benz E-Class

  6 Qershor 2020, Krujë

  5000 cc, Naftë 280000 km  Automatike  Blu 

  Shitet Mercedes-Benz E-class 270 CDI, viti 2000, Nafte. Targa shqiptare, me dokumentacion te rregullt. Gjendja shume e mire. Cmimi: 3400 euro i diskutueshem Cel: +355683485975 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mercedes-Benz E-Class

  €4,000

  2004' Mercedes-Benz E-Class

  6 Qershor 2020, Fier

  2700 cc, Naftë 80000 km  Automatike  Blu 

  Shitet mercedes benc E 270 Nafte ..kambio automatike ..me letra te paguara ne gjendje perfekete e gatshme per cdo prove 

  Shto te të preferuarat

 • €5,500

  2003' Mercedes-Benz E-Class

  5 Qershor 2020, Tiranë

  2200 cc, Naftë 225000 km  Automatike  Gri 

  Makina i ka te gjitha sherbimet e bera dhe eshte ne gjendje shume te mire. Taksat dhe siguracionin te paguara deri ne Janar 2021. 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mercedes-Benz E-Class

  €4,250

  2003' Mercedes-Benz E-Class

  5 Qershor 2020, Tiranë

  3200 cc, Naftë 30000 km  Automatike  E zezë 

  Mercedes Benz E-320CDI Avantgarde Kamio Automatike - Pilot Automatik - Limitator Shpejtësie - Drita Automatike - Ksenon B-Ksenon - Fshirëse Xhamash Automatike - Larës Fenerësh ... 

  Shto te të preferuarat

 • €8,600

  2008' Mercedes-Benz E-Class

  19 Maj 2020, Kuçovë

  2200 cc, Naftë 220300 km  Automatike  E zezë 

  Makina eshte ne gjendje te mir motorike dhe fizike.Ka look AMG.Shitet per arsye mos perdorimi 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mercedes-Benz E-Class

  €8,600

  2008' Mercedes-Benz E-Class

  18 Maj 2020, Kuçovë

  2200 cc, Naftë 220300 km  Automatike  E zezë 

  Makina eshte ne gjendje te mir motorike dhe fizike.Ka look AMG.Shitet per arsye mos perdorimi 

  Shto te të preferuarat

 • €10,500

  2009' Mercedes-Benz E-Class

  14 Maj 2020, Tiranë

  2200 cc, Naftë 198000 km  Automatike  

  Shitet benz full option elegance ne gjendje shume te mire te gjitha sherbimet e bera makina eshte automat 2.2 nafte ka sedilje elektrike ,sistem muzike ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Mercedes-Benz E-Class

  €10,500

  2009' Mercedes-Benz E-Class

  12 Maj 2020, Tiranë

  2200 cc, Naftë 198000 km  Automatike  

  Shitet benz full option elegance ne gjendje shume te mire te gjitha sherbimet e bera makina eshte automat 2.2 nafte ka sedilje elektrike ,sistem muzike ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mercedes-Benz E-Class

  €3,200

  2000' Mercedes-Benz E-Class

  11 Maj 2020, Elbasan

  2000 cc, Naftë 30000 km  Automatike  

  Te gjitha sherbimet i ka ne kohe po qe kontrolloni ku t doni e keni me liber servisi vaj filtra vaj kamjo 4 ferrota te ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj