Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz E-Class

€2,700
5 foto
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 270000 km
Zhvendosje: 4000 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Në gjendje shumë të mirë motorike dhe xhenerike,sapo i është bërë ndërrimi i vajit te motorrit dhe kamjes+filtrat.

  • 069Tregoni telefonin
  • Spartak
  • Tiranë
  • 27 Korrik 2022
Support Ukraine