Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Mercedes-Benz E-Class

€16,000
2014' Mercedes-Benz E-Class photo #1
2014' Mercedes-Benz E-Class photo #2
2014' Mercedes-Benz E-Class photo #3
2014' Mercedes-Benz E-Class photo #4
2014' Mercedes-Benz E-Class photo #5
5 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 177000 km
Zhvendosje: 2200 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Benz E Class Facelift viti 2014, full option, automat, 220 CDI, 16000 €\r\nShitet Benz E Class Avantgarde Facelift viti 2014, full option, 220 CDI, kambio automatike+nderrim marshi ne timon, 5 porta, ngjyrë argjendi-shumë i bukur, 177.000 km origjinale, Start/Stop option, Autostart, Keyless, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran të madh me touch, limitator shpejtesie, feneret ILS (Intelligent Light System), kamer parkimi, kamer regjistrimi para-prapa, sensore parkimi, 10 airbag, dritat LED, baxha xhami, xhama të errët, xhama/pasqyra elektrike, pasqyra me vetpalosje, sensor drite dhe shiu, tapiceri lëkure e zezë, sedilje me ngrohje para-prapa, sedilje elektrikeme memorizim, disqe origjinale çerkin lega 17", gomat 90%, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, dy celesa, ekonomike, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 16000 Euro.

  • 069Tregoni telefonin
  • albano
  • Tiranë
  • 5 Maj 2023
Support Ukraine