Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz E-Class

€7,300Disk.
7 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 4 dyer
Kushtet: Mirë
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 249000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

2007 Mercedes-Benz E-Class E280 CDI Avantgarde
Ne gjendje te mire - lekure - goma te reja - 249,000km - dhe me te gjitha sherbimet e kryera.
Kolaudimi per 2 vjet.
Cmimi 7,300 US Dollar.
Adresa - Vlore - Ish Dyqanet e Reja

  • 067Tregoni telefonin
  • Alti
  • Vlorë
  • 16 Shtator 2022
Support Ukraine