Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Mercedes-Benz E-Class

€7,300Neg
7 photos
Body: Sedan - 4 doors
Condition: Good
Age: 15 years
Mileage: 249000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

2007 Mercedes-Benz E-Class E280 CDI Avantgarde
Ne gjendje te mire - lekure - goma te reja - 249,000km - dhe me te gjitha sherbimet e kryera.
Kolaudimi per 2 vjet.
Cmimi 7,300 US Dollar.
Adresa - Vlore - Ish Dyqanet e Reja

  • 067Show phone
  • Alti
  • Vlore
  • 16 September 2022
Support Ukraine