Mercedes-Benz

2012' Mercedes-Benz C 300

€10,300

2012' Mercedes-Benz C 300

12 April 2024, Tirane

LPG 200000 km  Automatic  White 

Viti 2012,4x4, 242.000 km,blere ne Kanada,AMG Line,Tavan Panoramik,Assist Plus, Blind Spot,Auto Hold,Pilot automatik,Kamera parkimi dhe sensor para mbrapa,sedilje elektrike ngrohje,pasqyra me mbyllje,Dritat BiXenon automatike,navigator me … 

Bookmark This
2015' Mercedes-Benz GLA 200

€19,500

2015' Mercedes-Benz GLA 200

31 October 2023, Tirane

Diesel 100000 km  Automatic  Red 

🛑SHITET MERCEDES BENZ GLA 📕AMG LINE📕 🛑VITI:2015 🛑KAMBIO:AUTOMATIKE 🛑KARBURANTI:NAFTE 🛑KM:110.000 🛑FORCA MOTORRIKE 2.0 (150HP) - INTERIOR SPORT LUXURY PACKAGE - TAVAN XHAMI PANORAMIK - SEDILJET … 

Bookmark This
2010' Mercedes-Benz ML 350

€9,000

2010' Mercedes-Benz ML 350

18 November 2023, Tirane

Diesel 190000 km  Automatic  White 

Okazion ML 350 Bluetec 4Matic Diesel 2010 AMG Line Fully loaded Bluetec nafte ka 2 celsa lllamba kseno bikseno full klima super gjendje klima disqe … 

Bookmark This
2012' Mercedes-Benz ML 350

€17,600

2012' Mercedes-Benz ML 350

8 November 2023, Fier

Diesel 180000 km  Automatic  White 

Mercedes benz mI-350 bluetec, viti 2012, start stop ,marsha ne timon, kamer parkimi,serdile me ngrohje+ memory. xhama te zinj orgjinal. Ne gjendje shum te mir … 

Bookmark This
2008' Mercedes-Benz 220

€5,100

2008' Mercedes-Benz 220

16 November 2023, Durres

Diesel 200000 km  Manual  Grey 

Shitet cklas manual naft ne super gjendje dokumentat deri ne dhetor sensor para mbrapa makin esht siq duket ne foto shitet per arsye emigracioni 

Bookmark This
2010' Mercedes-Benz C 220

€8,400

2010' Mercedes-Benz C 220

26 September 2023, Durres

Diesel 200000 km  Automatic  Grey 

C klas 204 Avangarde i ardhur nga Belgjika Motorr 220 nafte Blueefficency Viti 2010 Cambio Automatike Baxha Sallon lekure Sendilje elektrike dhe ngrohje Sensore parkimi … 

Bookmark This
2006' Mercedes-Benz Viano

€6,900

2006' Mercedes-Benz Viano

5 December 2023, Tirane

Diesel 200000 km  Automatic  

MERCEDES VIANO AUTOMAT 2.2 NAFTE 2006 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR FULL OPTIONS GJENDJE PERFEKTE ME 7 VENDE CLIMA BI ZONA TAVAN XHAMI PANORAMIC ME … 

Bookmark This
2015' Mercedes-Benz CLA 200

€16,500

2015' Mercedes-Benz CLA 200

6 December 2023, Tirane

Diesel 150000 km  Automatic  White 

SHITET↩️ ℹ️ GLA 200 CDI ℹ️VITI 2015 ℹ️Forca motorike :2.2 ℹ️ 157.000 KM ( ORGJINALE 100% ME GARANCI ) ℹ️ 📂Opsione Shtese: ⁣ ▪️Ekran i … 

Bookmark This
2012' Mercedes-Benz C 220

€12,500

2012' Mercedes-Benz C 220

28 October 2023, Tirane

Diesel 200000 km  Automatic  White 

🚘 MERCEDES BENZ C 220 ⛽️ Naft ⚙️ Kambio Automat 🛣 228,000 Kilometra (Me Liber Sherbimi) 🗓 Viti 2012 🧾 Me dogane te paguar AMG … 

Bookmark This
2007' Mercedes-Benz S 320

€9,700

2007' Mercedes-Benz S 320

4 October 2023, Durres

Diesel 200000 km  Automatic  Grey 

Mercedez Benz S320 cdi, viti 2007, super gjendje, 244 000 km origjinale. Makina eshte perdorur shum pak ne shqiperi, me letra te paguara deri ne … 

Bookmark This
Support Ukraine