Gjeni Makinat 

Mercedes-Benz A 180

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Mercedes-Benz A 180

  €3,720

  2005' Mercedes-Benz A 180

  17 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 170000 km  Mekanike  E zezë 

  Super okazion super gjendje A class 180 cdi 2005 me letra te prera per nje vit tapiceri bezhe goma te reja komanda ne timon sedilje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mercedes-Benz A 180

  €3,700

  2006' Mercedes-Benz A 180

  14 Mars 2019, Durrës

  Naftë 20000 km  Automatike  

  Me dogan te paguar kamjo automatike kondicioner abs airbeg kasetofon me cd disqe alumini pasqyra xhama elektrik ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike cmimi ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mercedes-Benz A 180

  €4,400

  2006' Mercedes-Benz A 180

  13 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 170000 km  Automatike  

  A clas 180 nafte ,Euro4, shum ekonomike . Kamio automat , tavan xhami panoramik, tapiceri lekure , clima , sedilje me ngrohje , sensore parkimi ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mercedes-Benz A 180

  €4,100

  2006' Mercedes-Benz A 180

  18 Shkurt 2019, Tiranë

  1800 cc, Naftë 180000 km  Automatike  E zezë metalik 

  SHES BENZ A200 CDI KAMBIO AUTOMAT VITI 2006 ME TE GJITHA OPSIONET: KAMBIO AUTOMAT SENSOR PARKIMI SEDILE LEKURE+COPE KOMANDA ME TIMON PILOT AUTOMATIK. NE GJENDJE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mercedes-Benz A 180

  €4,400

  2006' Mercedes-Benz A 180

  14 Shkurt 2019, Tiranë

  Naftë 120000 km  Automatike  

  Mercedes Benz A Class A180 Nafte, Kamio automatike,dale ne 2006 Dogane te paguar (TVSH), Kamio Automatike, Euro4 , Xhama elektrik , Pasqyra elektrike ,Fenere inteligjente ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Mercedes-Benz A 180

  €5,600

  2009' Mercedes-Benz A 180

  13 Shkurt 2019, Tiranë

  Naftë 150000 km  Mekanike  Gri 

  Shitet A Class 180 CDI, viti 2009 (prerje e re), kambio manuale, ngjyre gri metalizato, 5 porta, kompjuter bordi, klima, xhama-pasqyra elektrike, 154000 km origjinale, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mercedes-Benz A 180

  €5,000

  2008' Mercedes-Benz A 180

  I skaduar12 Dhjetor 2018, Tiranë

  Naftë 180000 km  Automatike  E zezë 

  shitet a 180 automat ne gjendje shum te mire e sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar sherbime te bera cmimi 5000 euro 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mercedes-Benz A 180

  €3,800

  2006' Mercedes-Benz A 180

  I skaduar3 Nëntor 2018, Tiranë

  Naftë 170000 km  Mekanike  

  MERCEDES BENZ AVANTGARDE . A180CDI . SUPER EKONOMIKE . KM 175MIJE . VITI 2005-2006 . KAMBIO MANUALE 6 R MARSHE . TAPICERI GJYS COPE GJYS ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mercedes-Benz A 180

  €4,800

  2006' Mercedes-Benz A 180

  I skaduar26 Shtator 2018, Durrës

  Naftë 160000 km  Automatike  

  mercede benz A180 cdi viti 2006 sapoardhur nga zvicra kambio automatike (tronik) sallon lekur+cop sedile me ngrohje pilot automatik radio cd disqe +goma 90% re ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mercedes-Benz A 180

  €4,200

  2007' Mercedes-Benz A 180

  I skaduar14 Korrik 2018, Tiranë

  Naftë 130000 km  Mekanike  Gri 

  Mercedes-Benz A 180 CDI ELEGANCE SPORT EDITION -VITI PRODHIMIT 2007 -Seria SPORT PACKET -138000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH -PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj