Gjeni Makinat 

Mercedes-Benz C-Class

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2003' Mercedes-Benz C-Class

  €4,000

  2003' Mercedes-Benz C-Class

  13 Gusht 2019, Tiranë

  500 cc, Naftë 270000 km  Automatike  Blu 

  Makina eshte ne gjendie shum te mir xhenerike mekanike eshte 220 evo 143hp ka baxha i jan ber sherbimet me letra te gjitha 1 cels ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mercedes-Benz C-Class

  €5,500

  2006' Mercedes-Benz C-Class

  11 Gusht 2019, Tiranë

  2100 cc, Naftë  Automatike  E zezë 

  Shitet mercedes benz C220, CDI, Avantgarde, Motorr EVO, diesel, viti 2006, 182327 km, Kambio Automatike, Sapoardhur nga Gjermania, Dogane te paguar, ne gjendje perfekte Motorrike ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mercedes-Benz C-Class

  €2,900

  2000' Mercedes-Benz C-Class

  6 Gusht 2019, Tiranë

  4000 cc, Naftë 240000 km  Mekanike  Blu 

  Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz C-Class

  €4,400

  2005' Mercedes-Benz C-Class

  5 Gusht 2019, Tiranë

  2148 cc, Naftë 223667 km  Mekanike  Gri 

  Motorr evo fulll avantgarde, baxha sensor Bxenon, ngrohje sendilje, ventilues ambjenti, limitator disqe 17" 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Mercedes-Benz C-Class

  €3,000

  2002' Mercedes-Benz C-Class

  4 Gusht 2019, Elbasan

  2200 cc, Naftë 215000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina eshte ne gjendje super me goma 95% te vendosura te reja letrat deri ne gusht whatsapp ose viber kontakt ky eshte numeri +4915213013620 

  Shto te të preferuarat

 • 2014' Mercedes-Benz C-Class

  €13,000

  2014' Mercedes-Benz C-Class

  3 Gusht 2019, Pogradec

  1800 cc, Benzinë  Automatike  Gri 

  Shitet mercedes Benz c c 250 Automatik 2014 full option Amg. Klima dixhitale tronik. Celes me thithithje. _ Marsha ne Timon f1+/- __>Sensor parkimi orgjinale ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2014' Mercedes-Benz C-Class C class 250 amg

  €13,000

  2014' Mercedes-Benz C-Class C class 250 amg

  29 Korrik 2019, Pogradec

  Benzinë 76000 km  Automatike  Gri 

  Shitet mercedes Benz c c 250 Automatik 2014 full option Amg. Klima dixhitale tronik. Celes me thithithje. _ Marsha ne Timon f1+/- __>Sensor parkimi orgjinale ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Mercedes-Benz C-Class

  €3,900

  2002' Mercedes-Benz C-Class

  26 Korrik 2019, Elbasan

  4000 cc, Naftë  Mekanike  E zezë 

  Shes mercedez benz 203 naft vitit 2002 me naft ngjyr e zez. Ne gjendje shum te mir. Me taksa te persa paguar dje. Me disqe ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mercedes-Benz C-Class

  €3,900

  2003' Mercedes-Benz C-Class

  18 Korrik 2019, Tiranë

  220 cc, Naftë 270000 km  Automatike  Gri 

  Shitet benz c class 220 viti 2003, ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike, e gatshme per cdo prove,kamio automatike,motorr evo, tapiceri lekure, baxho ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2014' Mercedes-Benz C-Class

  €13,000

  2014' Mercedes-Benz C-Class

  15 Korrik 2019, Pogradec

  1800 cc, Benzinë 76000 km  Automatike  Gri 

  Shitet Mercedes Benz c class 250 prodhim I 4 2014 I sapo ardhur nga USA me dokumenta te rregullta dhe targa shqiptare sedilje lekure me ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj